fbpx
NázorySMER - SSD: IVAN KORČOK JE TYPICKÝM PREZLIEKAČOM KABÁTOV....

SMER – SSD: IVAN KORČOK JE TYPICKÝM PREZLIEKAČOM KABÁTOV. SMER – SSD HOVORÍ JASNE – ĎAKUJEME, NEPROSÍME!

-

SMER – SSD: IVAN KORČOK JE TYPICKÝM PREZLIEKAČOM KABÁTOV. SMER – SSD HOVORÍ JASNE – ĎAKUJEME, NEPROSÍME!

SMER – slovenská sociálna demokracia berie na vedomie informáciu, že p. Ivan Korčok mieni kandidovať v nasledujúcich prezidentských voľbách a želá mu v politickej súťaži, ktorej sa doteraz nikdy nezúčastnil, všetko dobré.

Pán Ivan Korčok je žoldnier slúžiaci mnohým politickým stranám, od HZDS, SDKÚ, SMER – SSD až po poslušného ministra Igora Matoviča a svoje zahranično-politické postoje vždy prispôsoboval aktuálnej politickej situácii. Nikdy z neho nebude ani vlastenec ani človek schopný reprezentovať občanov SR bez ohľadu na ich politickú príslušnosť. Nakoniec už dnes, pri oznámení svojej kandidatúry, rovno zaútočil na najsilnejšiu politickú stranu SMER – SSD a jasne potvrdil, že jeho prvoradým cieľom v prípade zvolenia bude obhajoba záujmov Ukrajiny. Teda to, čo tak oduševnene presadzoval ako minister zahraničných vecí v neschopnej a protislovenskej Matovičovej vláde.

Sorosove mimovládne organizácie a médiá ponúkajú po Andrejovi Kiskovi Slovensku za prezidenta ďalšiu Zuzanu Čaputovú.  SMER – SSD hovorí veľmi jasne – ďakujeme, neprosíme! Hlavou štátu – Slovenskej republiky musí byť človek realizujúci suverénnu slovenskú zahraničnú politiku, bojujúci za mier a schopný odmietnuť cudzie záujmy poškodzujúce Slovensko. Pán Ivan Korčok nespĺňa ani jednu z týchto požiadaviek.  

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Čaputová sa vyjadrila, že považuje Korčoka za hodnotovo blízkeho! No a tým povedala všetko!🤢
    Bude Slovensko živiť ďalšiu Čaputovú???🤢🤢🤢

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás