fbpx
- Reklama -
DomáceSMER - SD víta zmenu názoru strany HLAS -...

SMER – SD víta zmenu názoru strany HLAS – SD pokiaľ ide o optimalizáciu zdravotníckych zariadení

-

SMER – SD víta zmenu názoru strany HLAS – SD pokiaľ ide o optimalizáciu zdravotníckych zariadení

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Strana SMER – sociálna demokracia víta, že predstavitelia mimoparlamentnej strany Hlas – SD zmenili názor, pokiaľ ide o optimalizáciu zdravotníckych zariadení, pod ktorou treba vždy myslieť len rušenie nemocníc.

Bol to Robert Fico, ktorý najskôr aj ako predseda vlády a potom v pozícii predsedu strany SMER – SD, niekoľkokrát doslova vyhnal ministerku Kalavskú s myšlienkou stratifikácie zdravotníctva, ktorá znamená – po slovensky povedané – rušenie nemocníc. A musel sa politicky vysporiadať aj s tlakom niektorých svojich podpredsedov, ktorí myšlienku stratifikácie p. Kalavskej podporovali.

Sme radi, že Hlas – SD sa obrátil na správnu politickú vieru.

- reklama -

Zdroj: Tlačové oddelenie strany SMER – SD

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás