fbpx
NázorySlovenský reprezentant Štefan Havlík poslal Čaputovej otvorený list a...

Slovenský reprezentant Štefan Havlík poslal Čaputovej otvorený list a nakládol jej ako nikto

-

Slovenský reprezentant Štefan Havlík poslal Čaputovej otvorený list a nakládol jej ako nikto

Otvorený list

Zuzana Čapútová. Áno dobre čítaš, ani nie milá, ani nie vážená a ani nie prezidentka.

Rodičia ma učili k slušnosti a úcte. Vykám každému koho si vážim a zaslúži si to. Ty však pre mňa nie si ničím. Jediný dôvod, že strácam svoj čas a píšem list práve tebe je, že oficiálne, aj keď podvodným spôsobom zastávaš funkciu prezidenta Slovenskej republiky.

- reklama -

Moja rodná zem, ktorá mi je nadovšetko blízka, ktorú som roky reprezentoval a ktorej hymna hrala vo svete aj vďaka mojím športovým výsledkom sa mi pred očami mení na skládku. Na skládku, ktorá smrdí, je škaredá a skoro všetkým vadí. Však to dobre poznáš, že?

Je mi ťažko, keď sa pozerám na to ako moje deti žijú v realite, kde sa jedinci ako ty správajú ku všetkým ostatným arogantne, pyšne a povýšenecky. Kde sloboda a spravodlivosť sú už len slová minulosti. Kde sú ľudia hladní, nešťastní a boja sa. Spolu s vládou si vytvorila priestor plný strachu. Miesto toho, aby si sa naozaj starala o život obyvateľov, ktorých funkcia prezidenta má chrániť, fotíš sa jak modelka na koberci v bodreli a bojuješ za práva narušených jedincov. Tvoje citlivé vnímania si strč. Ignoruješ názory ľudí a robíš si z nich dobrý deň.

Celý môj profesijný život sa venujem športovej a trénerskej činnosti. Snažím sa byť ľudom vzorom a pomáham im k lepšiemu životu. Obetoval som tomu všetko. Za 25 rokov som pomohol mnohým nájsť správnu cestu za svojim lepším ja. Raz som sa stretol s vtipnou myšlienkou „Z prasaťa dostihového koňa nikdy neurobíš, ale môžeš z neho spraviť strašne rýchlu sviňu!“ Roky som sa na tom s priateľmi zabával, ale až dnes som pochopil jej skutočný zmysel. Rýchlosť, ktorou si podpísala zmluvu o amerických základniach sa približuje rýchlosti svetla a ja sa už nesmejem. Jediné čo mi dáva nádej je historická skutočnosť, že nič netrvá večne. Aj americkí vojaci raz odídu a hlavne aj ty nebudeš sedieť v prezidentskom paláci navždy. K tejto zmluve sa viac rozpisovať nechcem, generálny prokurátor to vysvetlil jasne. Za deravý groš si nám s vládou zapredala suverenitu a spravila z občanov Slovenska obyčajných otrokov.

Prečo strácam čas a toto píšem? Týmto sa vzdávam vojenského vyznamenania –pamätná medaila ministra III. stupňa. Nie je to nič veľkolepé, iné mi nedali, ale vtedy som sa tomu veľmi tešil. Bola to formálna vďaka za moje úsilie zviditeľniť rodnú zem vo svete. Teraz to vraciam ako moje formálne vyjadrenie k reprezentácii vládnych predstaviteľov smerom ku nám občanom. Viem, veľa to nezmení okrem toho, že si očistím svoju dušu, no mne to na teraz stačí. Od reality plnej obmedzení som sa odpojil hneď na začiatku tejto hybridnej vojny. Nerešpektujem nezmyselné a právne nulitné vyhlášky, dýcham čerstvý vzduch, nevlastním rúško, netestujem sa ako pokusný potkan a neškrtám permanentku na samovraždu v podobe „vakcína je sloboda“! Domček z karát sa už rúca a nebude to dlho trvať. Vyhlasujem týmto môj osobný nesúhlas a odpor voči všetkému čo momentálne predstavuje vláda, vládne strany a prezident.

Slovensko moje, otčina moja, krásna si ako raj
Na tvojich holiach, nádhery trónia, v údolí šumí háj
Na tvojich poliach si spievali, otcovia naši pracovali
Slovensko moje, otčina moja, krásna si ako raj

Štefan Havlík
Slovenský reprezentant v kulturistike

Zdroj: FB Štefan Havlík

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

12 COMMENTS

  • vraj ho rodičia naučili slušnosti, takže
   – NEKLAM ! že rozumieš žilinkovým pripomienkam , ktoré sa netýkajú GP
   – NEOBVIŃUJ čaputku z toho , na čo nemá kompetencie
   – NEPLE´T si SUBORDINáCIU = ak ti medailu dal minister, VRÁT ju jemu
   – – čaputka ti je prezidentkou, aj ked sa ti nepáči – – podobne ako dańový úrad, kde DRŹÍŚ HUBU aj krok

 1. Skládka nepatrí do mesta…..!!! …to bol jej slogan. A ja jej teraz odkazujem /zvlášť za obyvateľov Sliača/ že vojenská základňa tiež nepatrí do mesta……

  • Dušan….a rusi/sovieti patria na Sliač?Prečo si vtedy držal hubu keď sa tam sáčkovali. Žeby si s tým súhlasil???

   • kedy sa sackovali na sliac? pocas nejakeho umeleho konfliktu na podporu ekonomiky? Sa uvedom nikto nesuhlasi z byvalim sovietskym svazom . ale aj vtedy tam bol predsa Gorbachev a nie Putin. To ako je lepsie mat na uzemi americanou pod veleni dementneho prezidenta??? ci ked mu na to dojdu tak ho daju zato na sud???

 2. „Štefan Havlík kulturista, model a voják- nadstrážmajster / V kulturistice 4x ME /vek 46 rokov
  Manželka (od 2014–2018)“
  – ako vojak je poštár
  – ako model je starý cap – ženil sa 38 ročný a žena ho po 4 ! rokoch NECHALA
  – ako kulturista asi skončil
  – skrátka nikomu NEPOTREBNÝ ODPAD
  Ten jeho list, ktorým zatúžil vzbudiť pozornosť, nejdem analyzovať = budú to ĺúbivé DRÝSTI pre JADRO stáda

 3. Ja som včera videl prezidentský palác vysvietený farbami ukrajinskej vlajky a dnes je už celý zadrístaný duševnými výkalmi „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na ešte ako-tak našom území…
  To vraj nevymyslíš, to je „život“ akýchkoľvek zradcov…!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás