fbpx
DomáceSlovenské inkarnácie Václava Havla sa dnes spoločne stretli

Slovenské inkarnácie Václava Havla sa dnes spoločne stretli

-

Slovenské inkarnácie Václava Havla sa dnes spoločne stretli

Bratislava 8. marca (TASR) – Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa v pondelok v Prezidentskom paláci stretla s exprezidentom Andrejom Kiskom. Stretnutie sa uskutočnilo rok po konaní sa parlamentných volieb a hovoriť mali o tom, čím si Slovensko za toto obdobie prešlo. TASR o tom informoval hovorca hlavy štátu Martin Strižinec.


      „Veľmi priateľsky a otvorene sme sa rozprávali hlavne o tom, akú cestu Slovensko za ten čas prešlo. Nebýva v politike zvykom, že nástupca so svojím predchodcom vo funkcii majú dobré vzťahy aj podobné pohľady na politický vývoj,“ priblížila prezidentka. Dodala tiež, že aj keď počas funkčného obdobia Kisku dominovali iné témy a problémy, hlavne v oblasti justície a právneho štátu, zhodli sa, že niektoré spoločné výzvy, najmä vyvodzovanie politickej zodpovednosti, sa ani zmenou vlády zatiaľ nenaplnili.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

3 COMMENTS

  1. A tieto hyeny ešte nechodia po kanáloch? Čo robí slávna NAKA ? Veď kamarátka Janka Hraška na predvolebných plagátoch tvrdila, že zhabú zlodejom všetok nakradnutý majetok. Predpokladám , že aj tomu popradskému slizniakovi.

  2. A všímajte si, ako nám začínajú podsúvať Čaputovej Progresívne Slovensko — v relácii TA3 vystupuje osôbka z PS.
    Čaputová pozýva pápeža — získať si veriacich.
    Čaputovej gýčovité pálenie sviečky za obete koronavírusu /možno by ich bolo menej, keby konala/.
    Pripravujú nové figúrky!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás