fbpx
NázoryS Tarabom ďalšia reálna posila SNS - Rudolf Huliak...

S Tarabom ďalšia reálna posila SNS – Rudolf Huliak (Národná koalícia)

-

S Tarabom ďalšia reálna posila SNS – Rudolf Huliak (Národná koalícia)

Kandidátku SNS posilní predseda strany Národná koalícia Rudolf Huliak

Očová 21. mája (TASR) – Spájanie sa do septembrových parlamentných volieb pokračuje. Kandidátnu listinu SNS posilní predseda strany Národná koalícia Rudolf Huliak. Oznámil to v nedeľu v Očovej predseda SNS Andrej Danko s tým, že svoje miesto na ich kandidátke už majú isté šéfovia strán Život – Národná strana Tomáš Taraba a Slovenský patriot Miroslav Radačovský. Podľa Danka ich skupina má jasno v národnom, sociálnom a kresťanskom postavení.

„Dnes je Slovensko totálne rozdrobené, musí sa zjednotiť. Všetci o tom rozprávajú, no vďaka stranám Život – Národná strana, Národná koalícia a Slovenský patriot to SNS dokázala. Vyzývame všetky osobnosti na Slovensku, ktoré sú s nami ochotné spolupracovať, aby sa pridali a aby ani jeden hlas vo voľbách neprepadol,“ zdôraznil Danko. Zároveň vyzval tých, ktorí sa ich snažia zastaviť, aby neplytvali silami.

- reklama -

„Vo voľbách 30. septembra pôjde o veľa. Nesmieme dovoliť liberálnu vládu Progresívneho Slovenska v kombinácii s ľuďmi, ako Richard Sulík, Igor Matovič a Boris Kollár. Nesmieme dovoliť, aby takí ľudia zase voličov oklamali. Slovensko zadlžili, zbavujú ho suverenity a podporujú konflikt na Ukrajine,“ konštatoval predseda SNS.

Podľa Huliaka, ktorý je starostom Očovej, aktom spojenia dali jasne najavo, že dokázali odhodiť všetky svoje egá, aby zabojovali za záchranu Slovenska, ale aj za vidiek, vodu, pôdu a les.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

1 COMMENT

  1. Neviem či brať skrachovaných politikov ako osobnosti je správne.
    Skôr v tom vidím to, že osoby, ktoré nedokážu osloviť dosť ľudí, a nebudem riešiť či kvôli peniazom na propagáciu alebo proste tým, že nič neponúkrajú, sa idú spojiť aby sa dostali do parlamentu a potom požívali výhody poslaneckého mandátu.
    SNSka to spravila super. Vďaka nim určite presiahne 3 percentá a teda dostane peniaze ako strana. z týchto peňazí ostatné strany nič neuvidia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás