fbpx
DomáceRoman Michelko sa vyjadril k prepusteniu Čurillu a spol.

Roman Michelko sa vyjadril k prepusteniu Čurillu a spol.

-

Roman Michelko sa vyjadril k prepusteniu Čurillu a spol.

Tak nám prepustili Čurillovskú mafiu. Ukázalo sa, že systém našich ľudí spoľahlivo funguje. V pondelok zrušili obvinenie Tódovvej a dnes mafiánsku skupinu vyšetrovateľov, ktorej vrchným krstným otcom je sám Lipšic. Všetci pritom vieme, aké zločiny páchali, ako vymýšľali fiktívne obvinenia pre slušných vyšetrovateľov, ako ich ako na špagátiku riadil sám veľký Lipšic. Vzniká nová kasta nedotknuteľných.

Pravdupovediac Tódovej a Lipšicovi sa nečudujem, tieto kreatúry nikdy nepožívali ani najmenšiu mieru dôvery, vždy boli ochotní do roztrhania tela slúžiť zlu bohužiaľ vždy sa im všetko prepieklo. Aj zabitie človeka, aj hrubé a masívne páchanie trestnej činnosti rozumej úniky z vyšetrovacích spisov. Čudujem sa však justično-prokurátorskej mafii, ktorá takémuto koncentrovanému zlu ponížene služobníčkuje. Tento rozvrat nebude trvať večne.

A nakoniec príde deň odplaty. Naozaj im to stojí za to? Meno Lipšica a Tódovej je už beznádejne pošpinené a stáva sa synonymom tej najhrubozrnnejšej manipulácie. Ten kto im slúži však nakoniec bude mať v rukách čierneho Petra. Deň zúčtovania sa blíži a odplata bude spravodlivá ale prísna. Na to by služobnici mafie nemali nikdy zabudnúť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás