fbpx
- Reklama -
NázoryRoman Michelko: práve teraz (13:45) bola na mojom...

Roman Michelko: práve teraz (13:45) bola na mojom YouTube kanále prekonaná hranica 50 000 ODBERATEĽOV.

-

Roman Michelko: práve teraz (13:45) bola na mojom YouTube kanále prekonaná hranica 50 000 ODBERATEĽOV.

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Priatelia, práve teraz (13:45) bola na mojom YouTube kanále prekonaná hranica 50 000 ODBERATEĽOV. Chcem Vám všetkým poďakovať za podporu a za Váš záujem o veci verejné. Tento rok je to už moja druhá významná 50-tka.

ZAJTRA ráno vyjde špeciálne video k dosiahnutiu 50 000 odberateľov, v ktorom sa dozviete o novinkách pripravovaných k tejto špeciálnej udalosti.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás