fbpx
- Reklama -
TV VVRoman Michelko od 17:30 hosťom relácie Politické rozhovory na...

Roman Michelko od 17:30 hosťom relácie Politické rozhovory na rádiu Slobodný vysielač

-

Roman Michelko od 17:30 hosťom relácie Politické rozhovory na rádiu Slobodný vysielač

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Odkaz na reláciu nižšie:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. Trikolóra 79 Listáreň. Alespoň počiatok poradu. Očividne predchystané odpovede na prvé otázky. Zasa vakcinačné onanovanie bez výronu zdravého rozumu plzeňského prvorepublikového statistika s logaritmickým pravítkom, starého churľavého capa bu-bu-bu. Otázka poslúcháča prečítaná za par sekúnd, ale počet slov v odpovedi nesúmeritelný až nadbytočný a obsah vaxinačnej masírovky opäť ako keby tu covid už lietal namiesto kyslíka. Porovnávanie počtu úmrtí s počtom ludí zabytých počas II svet. vojny je demagogia aj bez snahy o prevedenie protivýpočtu. Ludia vo vojne umierajú húfno po vojne zasa pravidelne. Velmi jednoducho. Keď tu cap hýká, že ludia s covidom mrú viac ako počas II svet. vojny, zaujímalo by ma, či tomu tak je aj v arabskom svete, lebo či je to tak, že než my sa u nás vybijeme covidom (podľa capa) arabov bude zasa 2x viac. Ha, há trvanie na súkromiu očkovania či neočkovania capovej rodiny jej samotným členom a očkovacím fanatikom je chucpe v priamom prenose. Frajeru, tak já, ako neočkovaný, si mám platit nemocenskú v případe onemocnenia na covid, ale očkovaní 1x, 2x, 3x fajzerom v případe ich onemocnenia nebudú platit nič ! Očividná nerovnosť. A frajere, pri očkovaniu fajzerom v případe onemocnenia na covid očkovaných, fajzer zasa neplatí nic. Dalšia nerovnosť. Nevyjímajúc opakované neplatenie fajzera při nevratenj smrti nebo při vážných následkoch očkovania. Kde je rovnosť zodpovednosti fajzera za dôsledky spôsobené očkováním pri porovnaniu zodpovednosti neočkovaných v prípade ich onemocneniu, po ktorej cap stále volá. Tak ja ako neočkovaný mám byť frajer, ale fajzer ako výrobca vakcíny frajer byť nemusí. Hm, dobré. Je ten cap dobre priviazaný. Ja verím profesoru J.T. a iným nepreferovaným, nebojácným odborníkom a ty si ver komu chceš, ale vyprosujem si, aby si sa mi vyhrážal pokutami v prípade môjho rozhodnutia sa neočkovat. Opäť musím konštatovať, že Michelko je očividno vôči hovorcovi nepandémie umelého vírusa loajálný. Na capa platí Fico alebo kedysi dokázal capa pekne rozdráždiť aj Peter Žantovský. Pri týchto dueloch som sa bavil, dualog capa s Michelkom je iba nudný monolog sebestredného dôchodcu s kámošom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás