fbpx
- Reklama -
NázoryRobert Fico: NOVINÁROM NA TO, ABY SPOCHYBŇOVALI ROZHODNUTIE GENERÁLNEHO...

Robert Fico: NOVINÁROM NA TO, ABY SPOCHYBŇOVALI ROZHODNUTIE GENERÁLNEHO PROKURÁTORA (GP), STAČÍ, ŽE MAJÚ DIERU V ZADKU

-

Robert Fico: NOVINÁROM NA TO, ABY SPOCHYBŇOVALI ROZHODNUTIE GENERÁLNEHO PROKURÁTORA (GP), STAČÍ, ŽE MAJÚ DIERU V ZADKU

Robert Fico: NOVINÁROM NA TO, ABY SPOCHYBŇOVALI ROZHODNUTIE GENERÁLNEHO PROKURÁTORA (GP), STAČÍ, ŽE MAJÚ DIERU V ZADKU.

​Po tom, čo GP zrušil nezákonné obvinenia mojej osoby a R. Kaliňáka, T. Gašpara a N. Bödöra, banda právne nevzdelaných novinárov začala jačať. GP nás vraj zachránil pred nezávislým súdom, ktorý mal rozhodnúť o našej vine. Novinárske prostitútky vytvárajú obraz, že každá trestná vec, nech je akokoľvek vymyslená a nezákonná, sa musí dostať pred súd. Čím dávajú Mikulcovi a Lipšicovi fašistické právomoci. Ale keďže ide o Fica a Smer, nevadí, to sa patrí, to treba.

​KAŽDÉ OBVINENIE A VYŠETROVANIE MUSIA BYŤ ZÁKONNÉ A MUSIA REŠPEKTOVAŤ PRÁVA OBVINENÝCH.

- reklama -

​V našej slávnej kauze SÚMRAK boli obvinenia aj nezákonné, aj porušovali naše práva ako nezákonne obvinených. A preto ich GP zrušil.

​Spolu s R. K., T. G. a N. B. som bol obvinený zo založenia zločineckej skupiny, lebo som na tlačovkách hovoril pravdu o daňových zločinoch I. Matoviča a A. Kisku. Chceli ma zatvoriť do väzby do roku 2024 (R. K. tam dostali), aby v súlade s politickými pokynmi zničili opozíciu. Hrozil nám 12-ročný trest odňatia slobody.

​GP pri zrušení našich obvinení v podstate konštatoval tieto strašné veci:

 1. Že obvinenia boli tak vyfabulované, až znemožňovali naše právo na obhajobu, LEBO SME NEVEDELI, PROTI ČOMU SA MÁME VLASTNE BRÁNIŤ.
 2. Že obvinenie bolo vznesené pre skutky, ktoré nie sú trestným činom.
 3. Že je nezmyslom obviniť nás zo založenia zločineckej skupiny tým, že sme ako členovia vlády dosadili do funkcií nami vybrané lojálne osoby. Takto sa predsa vždy postupuje po voľbách a ide o základ demokracie.
 4. Že udavači, ktorým hrozia vysoké tresty, o založení zločineckej skupiny najskôr vôbec nehovorili a spomenuli si na ňu až časom. S plynutím času si viac pamätali, vrátane detailov, čo je jedinečný div na celom svete.

A všetko dorazil dekan Právnickej fakulty UK v Bratislave E. Burda, podľa ktorého obvinenie bolo tak mizerné, že bolo na mieste jeho zrušenie.

​Čo viac dodať? Že tento pokus zločincov na NAKA a na Lipšicovom ÚŠP zničiť SMER nateraz nevyšiel. Nepochybujem, že budú pokračovať, lebo sú v koncoch a vedia, čo ich čaká. My sme však pripravení ďalej bojovať za pravdu a proti likvidácii právneho štátu. A ja ďakujem každému z Vás, kto nás podporuje.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 COMMENTS

 1. Reakcia na novinarske invektivy velmi zrozumitelna a trefna.
  Skoda, ze slovnik p. Fica nam nejako “zhrubol”. Tu “dieru v zadku” si mohol odpustit. Na druhej strane, mozno taketo slovne vypady niektorym citatelom imponuju…😏

  • Nepochybujem, že aj priemerný právnik má väčšiu schopnosť úspešne obchádzať zákony, než má priemerný novinár odhaľovať presvedčivo verejnosti tieto finty.

 2. Bu he he heeee … Demogogicke stupidity alá dezoleeee … Keď sa posilnený a nepotrestaný Fico s fasounami vráti k moci, Slovensko skončí ako Ukrajina…

  • A teraz ako dopadlo slovensko?
   Riadia to úplný antitalenti. Hanba . A ešte väčšia hanba pre voličov olana ,sas ,sme rodina a tá štvrtá strana ani neviem ako sa vlastne volá. Čistý lúzri v tej vláde

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás