fbpx
- Reklama -
RecenzieRecenzia na knihu od Petra Vidovana: Lenin a 21....

Recenzia na knihu od Petra Vidovana: Lenin a 21. storočie

-

Recenzia na knihu od Petra Vidovana: Lenin a 21. storočie

„Doslova niekoľko stoviek miliardárov a milionárov drží vo svojich rukách osud celého sveta.“ Lenin

Vyšlo na:

https://www.inlibri.online/recenzia-na-knihu-od-petra-vidovana-lenin-a-21-storocie/?fbclid=IwAR3XvzQOw_I7g-8Mr-62R-ybfvV_ePZyeeWwcW0dAXoIdRlowCSBrDJ0svU

- reklama -

Dovolila som si vytrhnúť túto citáciu s diela, nakoľko presne definuje osobnosť Lenina ako silnej, uvedomelej osobnosti nie len svojho storočia, ale aj súčasnosti.

Ale nemusíme sa to hrať na glorifikáciu. Toto je jasný a nespochybniteľný fakt, ktorý bohužiaľ v tejto dobe nie je obľúbený, tu ale neznamená, že jeho meno a diela o ňom majú byť zakázané alebo obmedzené na predaji.

Výnimkou nie je ani toto fantastické, odborné filozofické dielo, ktoré dopodrobna rozoberá osobnosť Lenina a jeho úvahy pretvára do tejto skazenej, morálne zničenej doby.

Odbornosť autora sa preukazuje v plnej miere, kedy bez zbytočného okolkovania predkladá holé fakty a podáva výpoveď o najsledovanejšej osobnosti všetkých čias.

Autor opisuje Lenina ako revolucionára na plný úväzok, rozoberá jeho vzťah ku globalizácií a na záver nabáda čitateľov k poučeniu sa. Podrobne popisuje jeho historický rozvoj a bez kúsku preháňania približuje čitateľa k jeho mysleniu

Reakcia na toto dielo môže byť podráždená, ale to v podstate nebude vypovedať o kvalite diela ale o kvalite spoločnosti.

Dielo nebudem odporúčať ani fanúšikom úžasného Ľuboša Blahu, ani fanúšikom Lenina. Budem ju odporúčať každému rozumnému človeku, ktorý nemá problém prijať pravdu.

Autor: Viktória Gromová

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. Zaujímal by ma ten vzťah ku globalizácii. Keďže chcel svetovú revolúciu a vládu proletariátu vo všetkých štátoch Zeme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás