fbpx
- Reklama -
KultúraRadšej knihu (video): diskusia so spisovateľom Miroslavom Majerníkom

Radšej knihu (video): diskusia so spisovateľom Miroslavom Majerníkom

-

Radšej knihu (video): diskusia so spisovateľom Miroslavom Majerníkom

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

V tejto časti relácie Radšej knihu sme sa zhovárali so slovenským spisovateľom a autorom štyroch kníh, Miroslavom majerníkom. Autor predstavil svoje knihy: Dragún jeho veličenstva, Preteky s časom, Záhadná tuláčka a Zrada rytiera Andreasa.

Všetky knihy je možné dostať v online kníhkupectve INLIBRI: https://www.inlibri.online/obchod/?wl… Diskusia sa nahrávala v priestoroch Komunitnej knižnice v Košiciach.

Diskusie k relácii Radšej knihu sa nahrávaju za účasti divákov. Ak máte záujem sa v budúcnosti osobne zúčastniť nahrávania, sledujte našu Facebookovu stránku: https://www.facebook.com/institutsoci…

- reklama -

alebo diskusnú skupinu: https://www.facebook.com/groups/33953…

Kde pravidelne vopred dávame informácie o pripravovaných podujatiach.

Reláciu Radšej kniha – diskusie o knihách s autormi, vydavateľmi a čitateľmi financuje online kníhkupectvo INLIBRI: https://www.inlibri.online/

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás