fbpx
- Reklama -
NázoryRadačovskí kopírujú rétoriku Matoviča. Za všetko vraj môžu politici...

Radačovskí kopírujú rétoriku Matoviča. Za všetko vraj môžu politici Smeru. Za koho kopú?

-

Radačovskí kopírujú rétoriku Matoviča. Za všetko vraj môžu politici Smeru. Za koho kopú?

Na sociálnej sieti pod článkom týždenníka Trend sa objavil zaujímavý komentár. Jeho autorom je syn europoslanca Miroslava Radačovského. Michal Radačovský vo svojom rozsiahlom komentári obvinil z výsledku vyšetrovania smrti Lučanského politikov Smeru. 

Kauzou Lučanského žije celá rodina Radačovských

Michal Radačovský, syn JUDr. Miroslava Radačovského, je na sociálnych sieťach aktívny. Rád sa vyjadruje k súčasnému dianiu. Tentokrát dal na známosť, čo si myslí on aj jeho rodina o vyšetrovaní smrti generála Lučanského. Je vysoko pravdepodobné, že Michal Radačovský sprostredkúva aj názor svojho otca, s ktorým má blízky vzťah. Sám v komentári priznáva, že kauzou Lučanský žije celá rodina Radačovských. Zatiaľ čo syn europoslanca ani slovom nespomína Máriu Kolíkovú, či konanie, či skôr nekonanie súčasnej vlády po tom, čo vo väzbe za záhadných okolností zomrel generál Lučanský, veľa energie a slov minul na obviňovanie jednej konkrétnej, v súčasnosti opozičnej strany.

Za všetko môže Smer!

Michal Radačovský ide hneď v úvode komentára na facebookovej stránke týždenníka Trend do útoku proti politikom Smeru. Pod článkom o R. Kaliňákovi píše: „Vo vyšetrovacej komisii SMERáci neurobili absolútne nič, v priebehu dvoch mesiacov politická komisia rozhodla, že Lučanský spáchal samovraždu a že si poranenia spôsobil sám. Ani nemali minimálne záujem, aby v tejto komisii bol zástupca poškodených Radačovský, čo znamená, keby tam bol, dôkazná situácia by bola celkom iná. Mali trvať na tom, aby bol v komisii. Poskytnúť dôkazy , poskytnúť morálnu a mediálnu podporu, nič.“

- reklama -

Následne sa syn europoslanca púšťa priamo do bývalého ministra vnútra. „Kaliňák keďže zbadal, že Radačovský dokázal vec dotiahnuť až do takého štádia, že sa výsledky vyšetrovania budú vyvíjať objektívnym smerom, vymyslel si, že kvôli tomu sa vracia do politiky. SMERáci sú naozaj vypočítavci….,“ sťažuje sa Radačovský.

Vadí Radačovským vzostup Smeru?

„Otec vynakladá obrovské úsilie, doslova celá rodina na tom pracujeme a obetujeme vlastnú rodinu a vy si tu chcete prísť využiť smrť niekoho na svoj politický návrat. Hanbil by som sa za takú stranu ako je SMER. Chodíte si v lete po Dubaji a teraz sa tvárite ako neviem čo. Fakt sa hnevám, čo nemám vo zvyku. Trestné konanie a vyšetrovanie malo skončiť podľa generálneho prokurátora za niekoľko mesiacov do leta 2021 a všetci vieme ako. Doposiaľ sa vyšetrovateľovi a prokurátorom nepodarilo preukázať, že Lučanský spáchal samovraždu, alebo že si spôsobil poranenia sám. A to práve z toho dôvodu, že splnomocnený poškodených Radačovský (nie Kaliňák, ani Šefčík), vyvracia všetky dôkazy, všetky znalecké posudky , výpovede svedkov, ktoré by mali svedčiť v prospech toho, že Lučenský by mal spáchať samovraždu,“ upozorňuje Michal Radačovský. Podľa syna europoslanca, o slovo sa teraz hlásia oportunisti „Teraz keď situácia je taká, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa nepodarí orgánom štátu dospieť k tomu istému záveru ako dospela politická komisia a to vďaka Radačovskému, začínajú sa ozývať rôzni politickí dobrodruhovia a priživujú sa na tom ako bránia generála Lučanského. Neurobili však nič, doslova nič preto, aby sa reálne preukázalo, čo sa stalo, ani mu len neposkytli podporu ani žiadnu pomoc. Práve naopak,“ uzavrel Michal Radačovský.

Autor článku: Petra Demoková. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 KOMENTÁRE

  1. ..za koho kopú? No..,možno za pravdu. Nevidím v tom vyjadrení nič,čo by bolo nad rámec objektívnych skutočností. Či Smer je nekritizovateľný? A Matovič je v titulke ako akcelerátor naratívu? Za koho kope autorka?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás