fbpx
NázoryR. Fico zavesil srdcervúci status o zosnulom kolegovi Jozefovi...

R. Fico zavesil srdcervúci status o zosnulom kolegovi Jozefovi Burianovi

-

R. Fico zavesil srdcervúci status o zosnulom kolegovi Jozefovi Burianovi

(foto z členskej schôdze SMER – SD v Košiciach. Prvý zľava je zosnulý okresný šéf Jozef Burian).

Jožko, ďakujem Ti za priateľstvo kolegialitu a osobnú rovnosť.

Dnes, ani počas ďalších dvoch dní som nechcel nikoho vyrušovať. Veľmi si želám, aby ste si každý užili sviatky v najväčšom pokoji.Doslova nešťastný odchod Jožka Buriana, nášho dlhoročného priateľa a straníckeho kolegu, z nášho sveta ma núti narušiť ticho Vašich domácností.

Už som zvyknutý, že v lese, v ktorom rastiem, padajú okolo mňa stromy. Nikdy si ale nezvyknem a neprijímam, ak tieto stromy padajú po nešťastných udalostiach.

Jožko Burian bol v najlepšej sile a posledný rozhovor, ktorý som s ním mal, sa točil okolo oslavy jeho jubilea, ktorého sa dožil priam v plnom nasadení. V tom sú paradoxy života.

Nebudem mu osobne želať šťastnú cestu do ďalších aktívnych rokov života, ale pokojný odchod na druhý breh, nech už je definitívnym koncom alebo cestou za svetlom.

Jožko patril medzi mojich kolegov a priateľov z Košíc, ktorí sa pri krízach nesplašili a nezutekali. A k tomu dodám, že to bol taký fajnový, príjemný chlap. Kto ho poznal, to dúfam potvrdí.Jožko, ďakujem Ti za priateľstvo, kolegialitu a osobnú rovnosť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás