fbpx
- Reklama -
TV VVR. Fico: SLOVENSKU VLÁDNU DUCHOVNÍ BEZDOMOVCI, KTORÍ IGNORUJÚ NAŠU...

R. Fico: SLOVENSKU VLÁDNU DUCHOVNÍ BEZDOMOVCI, KTORÍ IGNORUJÚ NAŠU HISTÓRIU

-

R. Fico: SLOVENSKU VLÁDNU DUCHOVNÍ BEZDOMOVCI, KTORÍ IGNORUJÚ NAŠU HISTÓRIU

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

,,Keďže vláda nepripravila pre Slovákov nič, oslavy sv. Cyrila a Metoda sme vzali do vlastných rúk a zajtra ste všetci srdečne pozvaní na námestie do Prievidze o 17. hodine,“ uviedol predseda politickej strany SMER – SD Robert Fico.

Viac vo videu:

Bratislava 4. júla (TASR) – Opozičný Smer-SD si v utorok 5. júla počas celonárodných osláv v Prievidzi pripomenie sv. Cyrila a Metoda. Predseda Smeru-SD Robert Fico na sociálnej sieti uviedol, že sa spomínajú aj v preambule Ústavy SR.

- reklama -

Fico zdôraznil, že „ak naša ústava stojí na duchovnom dedičstve sv. Cyrila a Metoda a v septembri si pripomenieme jej významné výročie“, očakával by počas utorka viacero vládnych aktivít a podujatí oslavujúcich vierozvestcov. „Sme slovenská sociálna demokracia, významné historické medzníky a počiny, akými sú aj nezmazateľné činy sv. Cyrila a Metoda, patria do nášho prirodzeného politického kalendára,“ poznamenal Fico.

Oslavy sa uskutočnia v utorok od 17.00 h na Námestí slobody v Prievidzi. Na podujatí vystúpia zástupcovia politických strán Smer-SD, Hlas-SD, SNS a Život-NS.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás