fbpx
NázoryR. Fico: PÁN HAMRAN, „PADNI KOMU PADNI“ BUDE PLATIŤ,...

R. Fico: PÁN HAMRAN, „PADNI KOMU PADNI“ BUDE PLATIŤ, AK OBVINÍTE MINISTRA VNÚTRA MIKULCA Z KORUPCIE

-

R. Fico: PÁN HAMRAN, „PADNI KOMU PADNI“ BUDE PLATIŤ, AK OBVINÍTE MINISTRA VNÚTRA MIKULCA Z KORUPCIE

S veľkým sebazaprením som si dnes pozrel tlačovku p. Hamrana, povereného riadením PZ. No vrana k vrane sadá, p. Hamran má len menšie uši ako p. minister Mikulec, rozum rovnaký. Prepáčte p. Hamran za túto osobnú poznámku, ale hovoriť o protivládnom proteste ako o chrapúnstve, to si vyžaduje primeranú odpoveď.

Začnime ale inak. Ďakujem každému, kto sa vo štvrtok zúčastnil autoprotestu proti zdražovaniu a hlúposti našej vlády. Naše štatistky hovoria o 1500 autách, ktoré tvorili trúbiacu kolónu. Skvelé. Samozrejme, že nikto o tom nechce informovať, lebo pokiaľ ide o účasť, je to megaúspech.

A tento megaúspech prekrývajú diskusiami o mojom trestnom stíhaní za podnecovanie. Nebudem sa zaoberať poznámkami p. Hamrana, že mi nevedia doručovať, a že preto bolo treba ma obmedziť na slobode a predviesť na políciu. Niet známejšieho a monitorovanejšieho politika na Slovensku ako je Robert Fico. Presne vedia, kedy a kde som.

Naše výzvy sa potvrdzujú. Zdražovanie naberá obludné tempo, podobne ako hlúposť vlády pri prijímaní protipandemických opatrení a nikto nič nerobí. Len p. Hamran, zavalený pokynmi pánov Mikulca a Matoviča dookola opakuje „padni komu padni“. Ak to je tak, p. Hamran, pýtam sa, prečo ste nezačali trestné stíhanie proti ministrovi vnútra Mikulcovi, keď dvaja dôveryhodní svedkovia hovoria, že vzal úplatok 100 tisíc Eur. Keď budem vidieť, ako si p. Mikulec preberá uznesenie o vznesením obvinenia za korupciu, potom sa môžeme začať baviť o hesle „padni komu padni“.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás