fbpx
- Reklama -
DomáceR. Fico: Odporúčam holandskej europoslankyni, aby si dala doma...

R. Fico: Odporúčam holandskej europoslankyni, aby si dala doma jointa

-

R. Fico: Odporúčam holandskej europoslankyni, aby si dala doma jointa

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bývalý predseda vlády Robert Fico na sociálnej sieti reagoval na dnešnú návštevu holandskej europoslankyne, ktorá tak potešila Eduarda Hegera, lebo podľa nej Slovensko môže ísť príkladom pre celú Európu. 

Robert Fico k tomu napísal: „Odporúčam holandskej europoslankyni in’t Veldovej, aby si dala doma jointa a neotravovala vzduch na Slovensku, lebo ho prišla len otravovať,“ povedal s tým, že Holanďanky ho ostatné roky neraz podobne prekvapili. „Ja mám na tie holandské fešandy z Európskeho parlamentu šťastie. Najskôr mi jedna ako premiérovi, po tom, čo som informoval EP o zmenách Zákonníka práce a raste minimálnej mzdy z dielne SMERU – SD verejne povedala, že mi bude veriť moju ľavicovú orientáciu len vtedy, keď sa v Bratislave postavím na čelo sprievodu homosexuálov a transsexuálov,“ napísal s tým, že síce nikomu nezakazuje, aby si v tejto oblasti a v súkromí robil všetko čo je dovolené, ale odporučil, aby podobné odporúčania dávali skôr šéfovi slovenského parlamentu. „De gustibus non est disputandum. Proti gustu žiadny dišputát, ale fajnšmekrom na cigánskych transsexuálov je náš primus inter pares B. Kollár,“ napísal s tým, že stretnutia s holandskými političkami pokračovali aj neskôr. „Druhú holandskú fešandu z EP som ako premiér slušne a milo prijal po vražde novinára Kuciaka. Odmenila sa mi tak, že krátko na to vyhlásila, že mám skončiť v politike. To ako keby nejaká poslankyňa EP zo Slovenska išla do Holandska a tam by žiadala politický koniec premiéra,“ napísal expremiér a líder Smer-u s podčiarknutím, že takéto vyjadrenia sú v rozpore so zdravím sedliackym vnímaním. Tentokrt už Holanďanku Fico nestretáva osobne, ale napísal status, ktorý sa k nej nepochybne dostane. „A dnes ju tu máme opäť na Slovensku a mudruje o našej krajine, hoci netuší, čo sa deje. Vraj vidí posuny. No áno, dnes sa už zatvárajú na základe vymyslených trestných stíhaní a skorumpovaných udavačov nevinní ľudia a niektorí za záhadných okolností zomierajú vo väzbe,“ napísal najdlhšie slúžuaci slovenský premiér s dôvetkom, že toto sa za neho teda nedialo. 

„Fešandu na Slovensku zaujímalo všetko, len nie to podstatné. Je to smiešne, čo títo ľudkovia z EP vystrájajú, keďže sa zjavne nudia a potrebujú nejaké ‚vzrúšo‘,“ uzavrel Fico s tým, že má nápad, ako by si mohla vzrušenie zadovážiť Holandaku pomerne známym spôsobom. „Odporúčam jej, aby si v Holandsku dala jointa a hľadala ‚vzrúšo‘ u seba doma a neotravovala vzduch na Slovensku.“ Michal Albert, zdroj FB Roberta Fica.


- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 COMMENTS

  1. Tie europoslankyne sú trafene rovnako. Po kuceravej Lucke aj táto trepe bez znalosti pomerov u nás. Robia propagandu hodnú Goebelsa v duchu korporátnych médií.

  2. In tutto il mondo sono stati venduti circa 1,9 miliardi di pillole, sono state scritte oltre 225 milioni di prescrizioni e 38 milioni di uomini hanno usato il farmaco.
    In Europa e in Italia, il commercio di questa sostanza prospera, principalmente attraverso la rete di farmacie su Internet.
    http://viagraonlinesweden.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás