fbpx
NázoryR. Fico: NECHÁME SLOVÁKOV ZOMRIEŤ OD HLADU A DOPRAJEME...

R. Fico: NECHÁME SLOVÁKOV ZOMRIEŤ OD HLADU A DOPRAJEME AMERICKÝM ZBROJÁROM NOVÉ JACHTY? NIE! A EŠTE RAZ NIE!

-

R. Fico: NECHÁME SLOVÁKOV ZOMRIEŤ OD HLADU A DOPRAJEME AMERICKÝM ZBROJÁROM NOVÉ JACHTY? NIE! A EŠTE RAZ NIE!

Summit NATO podporuje ďalšie zvýšenie výdavkov na obranu. Vedia naši partneri v NATO, že väčšina ľudí v SR má mesačne od 100 do 200 Euro na potraviny? Máme u nás doma Sofiinu voľbu. Buď necháme kvôli nákupu zbraní zomrieť dôchodcov a chudobné rodiny od hladu a poprajeme americkým zbrojárom nové jachty alebo… Ja mám v tomto úplne jasno. Bude to po voľbách veselo, ak sa SMERu – SSD podarí zostaviť novú vládu!

Aby toho nebolo málo, minister zahr. vecí USA Blinken povedal nášmu agresívnemu Káčerovi, že SR má reputáciu silného zástancu demokracie a právneho štátu. Káčer si určite aj cvrkol od šťastia. To, že SR má skvelý imidž na Západe mi povedal aj britský veľvyslanec. Nezabudol však dodať, že je tomu tak LEN a LEN kvôli dodávkam zbraní na Ukrajinu.

Čo vie Blinken o smrti Lučanského, o zverstvách NAKA proti opozícii? Nič. Vadí mu, že Z. Čaputová považuje každého s iným názorom za zmäteného, koho dobre že netreba liečiť? Nie. Stačí poslať železo proti Rusom a ste skvelý. Lebo tvrdiť, že SR je demokratický a právny štát, môže len cynik alebo totálny ignorant reality.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás