fbpx
- Reklama -
DomáceR. Fico: Matovičov pes Lipšic opäť zaštekal 

R. Fico: Matovičov pes Lipšic opäť zaštekal 

-

R. Fico: Matovičov pes Lipšic opäť zaštekal 

Bratislava 14. mája (TASR) – Ako predseda najsilnejšej opozičnej parlamentnej strany ostro protestujem proti vyjadreniam špeciálneho prokurátora D. Lipšica (rozhovor pre Aktuality) k prepusteniu Roberta Kaliňáka z väzby a žiadam generálneho prokurátora SR M. Žilinku, aby s D. Lipšicom urobil konečne elementárny poriadok. Niet väčšieho výsmechu pre nestrannosť a nezaujatosť funkcie prokurátora, ako je D. Lipšic.


      Tento Matovičov spolustraník a lokaj nemá žiadne právo vyjadrovať sa na adresu politikov, voči ktorým po celý svoj politický život prejavuje nenávisť. Nikdy sa nemal stať prokurátorom, ale I. Matovič sa rozhodol dať mu funkciu špeciálneho prokurátora, aby likvidoval súčasnú opozíciu, voči ktorej celú svoju politickú kariéru bojoval. A to dnes D. Lipšic na politickú objednávku vládnej koalície robí lepšie ako najzarytejší komunistickí prokurátori v 50–tych rokoch minulého storočia. D. Lipšic je podvodník, ktorý podvodom získal justičnú skúšku, aj bezpečnostnú previerku na prísne tajné. Celý svoj politický život prejavoval bezcharakternosť, sú známe jeho osobné kontakty s osobami právoplatne odsúdenými za vraždu, doslova „prasačiny“ v komunikácii so ženami, je právoplatne odsúdený za zabitie človeka. 


      Je doslova zlým vtipom, že takýto človek je prokurátorom a dostáva priestor v médiách na útoky proti opozícii. Žiaľ, obsadenie významných štátnych funkcií ľuďmi charakteru D. Lipšica sú tým najlepšou charakteristikou toho, kto nám tu dnes na Slovensku vládne. Nikto v SMERe – sociálna demokracia nemôže brať D. Lipšica vážne, je to atrapa zákonnosti a spravodlivosti a nikdy neuznáme ani len štipku jeho legitimity ako prokurátora.

- reklama -

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás