fbpx
- Reklama -
NázoryPseudokomentátor Schutz si vykoledoval trestné oznámenie

Pseudokomentátor Schutz si vykoledoval trestné oznámenie

-

Pseudokomentátor Schutz si vykoledoval trestné oznámenie

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Ľuboš Blaha: „Podávam trestné oznámenie na denník SME. Vyzývať k systematickej diskriminácii je trestný čin podnecovania, pán redaktor Peter Schutz. Chceli ste trestať ľudí za ich slobodný názor na očkovanie, až by bolesťou zavýjali. Pripravil som vám expresnú karmu. Zavýjať budete vy.“

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 COMMENTS

  1. Páni politici, tkzv. ľavičiari, prečo vás v súčasnosti netrápi to, že aj o 150 % sa zvýšili ceny stavebných materiálov, palivového dreva a určite pôjde hore aj plyn a voda. Prečo vás netrápi, že pomaličky zvyšujú ceny potravín a ostatných spotrebných výrobkov ? Preto, že pri prijme 5000 euro a viac to asi nezabolí ? To fakt sa Slovensko má stáť ešte väčšou otrokárňou ako v súčasnosti je? Toto riešte a nie nejakého debilného Shutza zo smetiska. Toho tu poriešime.

  2. Peter Schutz podľahol svojmu presvedčeniu , že je nedotknuteľný , dlhé roky mu jeho nenávistne komentáre proti všetkým prechádzali . Teraz , ale naozaj prekročil Rubikon .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás