fbpx
- Reklama -
DomácePročko opäť v pléne pôsobil ako psychicky narušený. Mazurek...

Pročko opäť v pléne pôsobil ako psychicky narušený. Mazurek si nenechal ujsť príležitosť mu odpovedať

-

Pročko opäť v pléne pôsobil ako psychicky narušený. Mazurek si nenechal ujsť príležitosť mu odpovedať

Pročko mal opäť jeden zo svojich záchvatov. V pléne urážal všetkých okolo. Mazurek už nedokázal mlčať. „A o zlodejoch hovoriť, keď váš kamarát Igor v Trnave kšeftuje s firmičkami za nákup testov a potom tu klame, že nepozná majiteľa… kde vy ešte beriete tú odvahu?“ opýtal sa Mazurek Pročka.   

Mazurek komentuje Pročkov výstup

Milan Mazurek pridal na Facebook video, ktoré zachytáva Joža Pročka v pléne. „Poslanec Pročko znova perlil! Musel som reagovať!“ píše Milan Mazurek.

„Aj toto zažívame v parlamente. Pročko sa prihlási, keď zo seba niečo dostane, tak pri tom všetkých douráža, povie niekoľko logických nezmyslov a následne opäť z diaľky vrieska a narúša priebeh schôdze. Úplný obraz poslaneckého klubu OĽANO. Jeho vystúpenie určite nájdete na stránkach Národnej rady, no tu máte zostrih toho najdôležitejšieho z jeho „hlbokých myšlienok“, na ktoré som musel reagovať,“ opisuje poslanec za stranu Republika.

- reklama -

„Video sem dávam preto, aby aj zvyšní voliči OĽANO mohli vidieť, kto ich zastupuje v Národnej rade a hlavne, aby sa táto chyba v matrixe vo voľbách už nikdy neopakovala,“ ukončil svoj príspevok Mazurek.

Pročko komentuje prácu Žilinku

Na videu ktoré mladý poslanec pripojil je Jozef Pročko v rozprave v parlamente a vyjadruje sa k rôznym veciam. Najprv niekoho kto vchádza do sály upozorňuje, aby si dal rúško. Potom rozpráva o tom, že na Lipšica rozprávajú nejakí poslanci niečo, za čo by skončili v base, ak by sa na nich v pléne nevzťahovala poslanecká imunita. „Extrémisti, ľudia ktorí šíria nenávisť a zlobu, steroidní siláci Suja a Mazurek,“ pokračuje poslanec za OĽANO a pridáva čosi o fašistoch, extrémistoch a „smerohlasáckych“ zlodejoch.

Priamo následne konfrontuje generálneho prokurátora a vyčíta mu, že prepustil ľudí, ktorí Pročkovi nie sú po vôli. Zvyšok videa je zostrihom nepodarených vyjadrení Pročka, ktorý pôsobí, akoby nevedel povedať súvislú vetu. Pomedzi svoje brbty sa nervózne smeje, hľadá čosi v papieroch, kokce. Na záver Pročko hovorí o sebe, že má česť a morálku v srdci.

Mazurek vo faktickej odpovedá Pročkovi

Nasleduje faktická poznámka Milana Mazureka. V nej hovorí Pročkovi, že je legendou a pripomína mu jeho nahé televízne výstupy. Mazurek je rád, že sa na holého Pročka nemusí pozerať aspoň v parlamente. Poslanec za Republiku žiada od bývalého zabávača, aby sa počúval: „vy ste extrémista, vy ste fašista, vy ste nacista,“ hovorí. „Veď vy sa musíte hanbiť,“ dodal. „A o zlodejoch hovoriť, keď váš kamarát Igor v Trnave kšeftuje s firmičkami za nákup testov a potom tu klame, že nepozná majiteľa.. kde vy ešte beriete tú odvahu?“ ukončil svoj príspevok do diskusie Milan Mazurek.

Autor článku: Petra Demková. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

5 COMMENTS

  1. Procko to je nekonečný debil. Kto ho tam dostal,, taky istý magor. To zo zdravím rozumom nespravíš, na to opravdu potrebuješ gule. Procko zostane už len ako šašo v druhej lige. Od politika. ma daleko.

  2. on je už Pročko chudák len na poľutovanie. Má to chúdiatko riadne v tej hlav ičke vybágrované

    • A ten chudák berie neskutočné peniaze, naše peniaze. To je na Tom najhoršie, potom vysmiaty chodí po Slovensku. Je to retard , ale on vždy zarábal na Tom že robil zo seba debila a šaša

  3. Matovič sa len obklopil hviezdami. Choré. Okamžite toho trnavského túka pošlite do cirkusu aj s Pročkom

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás