fbpx
DomácePrieskum: Totálny pád!!! OĹANO spolu ĽSNS 3,9 percenta. Zdá...

Prieskum: Totálny pád!!! OĹANO spolu ĽSNS 3,9 percenta. Zdá sa, že sa ľudia prebudili

-

Prieskum: Totálny pád!!! OĹANO spolu ĽSNS 3,9 percenta. Zdá sa, že sa ľudia prebudili

Ak by sa voľby do Národnej rady SR konali na prelome októbra a novembra, najvyššiu podporu by získala strana Hlas-SD s 18,6 percenta hlasov. Druhý by bol Smer-SD so 14,2 percenta, tretia Republika s 11,8 percenta. Vyplýva to z prieskumu agentúry Median SK pre RTVS, ktorý realizovali na reprezentatívnej vzorke 1011 respondentov vo veku nad 18 rokov v období od 25. októbra do 8. novembra.

Do Národnej rady SR by sa dostalo aj Progresívne Slovensko s podporou 9,8 percenta. SaS by podľa prieskumu získala 6,5 percenta hlasov. KDH a Sme rodina by mali zhodne podporu 5,8 percenta voličov.

Ani do parlamentu

Pred bránami parlamentu by zostali OĽANO a ĽSNS, obe s 3,9-percentnou podporou. Za ľudí by získalo 2,4 percenta hlasov.

- reklama -

Zdroj: TASR, ereport.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

2 COMMENTS

  1. teoretický liberáli vs konzervatívci je 35vs37. Lenže tu máme S Ficom nikddy a s Fašistami nikdy. čo znemožňuje KDH vstúpiť do koalície v akomkoľvek rozložení. takže čisto teoreticky to bude celé držať na šnurke od Smer rodina.
    Inak je úžasné ako Republika a LSNS majú dohromady skoro 16 percent keď si uvedomíme že v posledných volbách mali ledva polovicu z toho.

  2. ako keby to nebolo jedno, vsetci su to sluhovia jedneho pana, ktory svojim ovciam robi pomocou nic neriešacich volieb vytvara iluziu demokracie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás