TV VVPremiér R. Fico: Odkaz každému, kto je za zrušenie...

Premiér R. Fico: Odkaz každému, kto je za zrušenie práva veta členských krajín EÚ❗️

-

Premiér R. Fico: Odkaz každému, kto je za zrušenie práva veta členských krajín EÚ❗️

Každému, kto je za zrušenie práva veta členských krajín EU, odkazujem toto: Krajina sa stáva bezvýznamnou a nepovšimnutiahodnou práve vtedy, keď nemá úctu sama k sebe, keď súhlasí so všetkým, čo si želajú veľkí, keď popiera svoje vlastné národno-štátne záujmy.

VIDEO:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 Komentáre

 1. 👍👍👍 Slovenskóóó!!!❤️🕊️
  „Veľkosť národa sa nemeria počtom, tak ako veľkosť človeka sa nemeria vzrastom.“ — Victor Hugo

 2. … dnes večer v televízných novinách na machajovskej RTVS som sa spolu s oscarovú cirkusantkú od muslimských vatikáncov skoro aj ja rozmrnčal zarovno s kádeháckú hérečkú holečkovú, ktorou podkuto predstierané a narušeno psychiatrické emócie tak silno kmásavo pri jej mraučaniu šklbali, že mi pomaly aj propagandistická teľka spadla zo stolíka ako sa skučaním holečkovej za ochranu žien pred nastaveným desať ročným vekom (dve prezidentské obdobia čaputovej, hrôza) premľčania násiľného skutku deviantov na žene, bedňa triasla ako pri zemetraseniu. Pritom ale táto profesionálna farizejka nikedy nefňukala pri zúfalých samovraždách Slovákov spôsobených ponovembrovou politikou majetkárského puča tejto pravičiarsko-fašistickej vatikánskej čvargy. Agitačno podlá emočná hnusota otrčenej holečkovej verejne šírená machajovou žumpou vymývania mozgov korporátným mejštrímom.

 3. Má pravdu premiér, lenže ako k tomu pred čím varuje môže prísť? Možno aj tým ( a nielen zrušením veta pri hlasovaní EU), že spoločnosť v určitom národnom štáte dovolí, aby myšlienky a spoločenské problémy hlásali hlásatelia s cudzími záujmami. Takto sa to deje dnes na Slovensku, cez masmédiá a oficiálnych politikov parlamente či neoficiálnych v rôznych mimovládnych organizáciách.
  Obrovskú chybu urobil R.Fico, že nezaložil a nedáva prostriedky na vlastný masmediálny priestor – na noviny, televíziu, rozhlas. Prečo? Lebo internet NESTAČÍ! Viac ako polovica obyvateľov Slovenska ešte stále nechodí denne na internet a správy „prijímajú ako hlas boží“ z TV, rádia a novín.
  Nech si R.Fico zoberie príklad zo slávnej minulosti – keď vo Veľkomoravskej Ríši v 9.storočí pozvali tvoriteľov písomného jazyka, aby v kostoloch a pre masy bolo slovo božie hlásané po slovansky. A tým zničili dosť silno vplyv franských a teda cudzích „vierozvestcov“.
  To potrebuje teraz Slovensko najviac. Inak zanikáme…

 4. Ak bude zrušené právo veta, je potrebné ihneď vyhlásiť referendum o vystúpení so IV. Ríše. Pokiaľ nebude neskoro.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás