fbpx
- Reklama -
DomácePrejav Ľuboša Blahu v NR SR k návrhu na...

Prejav Ľuboša Blahu v NR SR k návrhu na odvolanie ministra vnútra R. Mikulca

-

Prejav Ľuboša Blahu v NR SR k návrhu na odvolanie ministra vnútra R. Mikulca

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. Už dlhé roky nie som schopný si vypočuť čo i len jednu vetu od TT PSYCHOPATA. Fyzicky sa mi totiž robí zle a napína ma na zvracanie, to nepíšem žartom, ale naozaj vážne. Preto o tom, čo PSYCHOPAT nadrísta sa dozvedám len takto sprostredkovane. No každý jeden deň, keďže sledujem to čo sa deje na Slovensku pravidelne a denne, sa mi POTVRDZUJE môj prvý dojem z tohto človeka, ktorý som si vytvoril v marci 2010, keď sa to primitívne vemeno postavilo pred kamery a verejne prednieslo svoje PRVÉ VEREJNÉ KLAMSTVO, bľabotal niečo o tom, že ho „smeráci idú uplatiť“. Podľa toho ako vystupoval, čo za „SWlŇA“ sa pozerala vtedy do kamier a verejne klamala, podľa jeho vystupovania a spôsobu reči som si vytvoril tento môj prvý dojem a dodnes som na ňom NEZMENIL ani „čiarku“.
    Je to jeden ODPORNÝ MANIAKÁLNY PSYCHOPAT s FAŠISTICKÝMI SKLONMI! A celá súčasná vláda je jedna FAŠISTICKÁ ZBERBA! Blíži sa ten čas, až sa im to celé zrúti a potom všetci odskočia a budú ukazovať na PSYCHOPATA, že to on je všetkému na vine! Lenže priamu a plnú zodpovednosť majú a budú mať a budú aj preto „ODSÚDENÍ“ aj sfetovaný mikrofón, aj úchylný mafoš a aj strapatá hlupaňa! Pretože ONI udržiavali PSYCHOPATA a jeho FAŠISTICKÉ spôsoby pri živote! Dovolili vyrásť tejto obludnej mašinérii a neurobili nič, aby ju zrušili! A ZODPOVEDNOSŤ bude vyvodená aj voči neoliberálno fašistickým presstitútom, vrátane pezinskej skládky, ktorá svojou mierou prispela k vybudovaniu tejto FAŠISTICKEJ MAŠINÉRIE!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás