DomácePrehra Penty v žalobe o ušlý zisk ohľadom zákazu...

Prehra Penty v žalobe o ušlý zisk ohľadom zákazu zisku poisťovní

-

spot_img

Prehra Penty v žalobe o ušlý zisk ohľadom zákazu zisku poisťovní

Penta si stále myslí, že ovláda nielen politikov, ale aj súdy. Zdá sa, že tie časy sa končia. Súd odmietol ničím nepodloženú žalobu a zamietol ju. Rozsudok však nie je právoplatný. Uvidíme, či po zmene vlády budú súdy viac naklonené oligarchickej vláde??. Výzva pre Matoviča, nech prvýkrát v živote urobí niečo pre ľudí.

Chmelár a Drucker zakladajú nové strany. Aké majú šance? Drucker je schopný manažér, ale nemá danosti odolávať silným politickým tlakom. Jeho manažérske schopnosti využila SDKÚ v Slovenskej pošte a Smer v rezorte zdravotníctva, nakoniec však neustal tlak pri demisii Gašpara. Vytiahli naňho kauzu pozemky, a tak radšej skončil. Láka Pellegriniho a Fedora. Fedora možno získa, Pellegriniho nie. Šance tohto projektu sú tak malé.

Chmelárov pokus so stranou Socialisti bude pravdepodobne ďalším z jeho mnohých neúspešných pokusov. Politickú kariéru začal v SDĽ a skončil ako prvý náhradník poslanca do NR SR, nasledovala Strana zelených, v projekt 99 percent, v roku 2016 strana SEN a nakoniec kandidoval na prezidenta. Nikdy to nevyšlo, aj preto jeho ďalšiemu projektu sotva možno predpovedať úspech. Môže získať tri percentá a štátny príspevok, ale šanca prejsť päťpercentnou hranicu je malá. Hlavný problém je v tom, koho chce táto strana osloviť. Ten typ voličov totiž už má bezpečne Progresívne Slovensko. Dnešná ľavicová strana musí oslovovať hodnotovo konzervatívnych voličov so silným sociálnym cítením. Chmelár oslovuje bratislavskú kaviareň a protestných voličov, a tieto voličské segmenty sa navzájom vylučujú.

Finančne podporiť môžte publikované videá príspevkom na účet: SK92 7500 0000 0003 2623 8393,
alebo pomocou služby Patreon: https://www.patreon.com/romanmichelko

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás