fbpx
Top udalosťPredvolebný cirkus čurillovcov, ktorí pred voľbami melú z posledného...

Predvolebný cirkus čurillovcov, ktorí pred voľbami melú z posledného pokračuje: Zadržali T. Gašpara

-

Predvolebný cirkus čurillovcov, ktorí pred voľbami melú z posledného pokračuje: Zadržali T. Gašpara


BRATISLAVA 11. augusta (SITA) – Dnes v skorých ranných hodinách policajti NAKA zadržali bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara. Informáciu uviedol na sociálnej sieti jeho syn advokát Pavol Gašpar a pre Aktuality.sk ju potvrdili dva od seba nezvislé zdroje.

Okrem Gašpara mali policajti zadržať aj Romana Stahla, ktorý viedol napríklad vyšetrovací tím Novinár, dôvodom má byť korupcia.

Ako napísal Pavol Gašpar na sociálnej sieti, išlo o zadržanie bez domovej prehliadky, „z čoho je jasné, že ide o sólo akciu Lipšicovej ÚŠP a Hamranovej NAKA“. Zadržanie svojho otca označil za „predvolabný cirkus“.

https://www.aktuality.sk/clanok/FU7KKVx/naka-zadrzala-tibora-gaspara-a-dalsiu-osobu-pre-korupciu/

Pavol Gašpar: PREDVOLEBNÝ CIRKUS

ℹ️ Dnes ráno Čurillovci zadržali môjho otca, Tibora Gašpara.

👉 Išlo o zadržanie bez domovej prehliadky, z čoho je jasné, že ide o sólo akciu Lipšicovej ÚŠP a Hamranovej NAKA. Žiadny príčetný sudca by im totiž na takúto „kovbojčinu“ nedal príkaz, a Záleská zrovna po víkende nemôže.

❗️Vyšetrovanie je riadené “podpaľačom” Ďurkom, cez nastrčeného kolegu. Dozor Lipšicovci z ÚŠP. No a jediný dôkaz je 96 výpoveď Slobodníka, v ktorej 13 krát upravil dej.

☝️Takto sa robí predvolebná kampaň v podaní Progresívneho Slovenska. Tu je odpoveď, prečo musel skončiť minister Šimko a policajt Ďurka zostať.

👉 Keď to bude možné poskytneme ďalšie informácie. Bojujeme za právny štát. ✊


Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás