fbpx
- Reklama -
DomácePozri kto to hovorí pokračuje: I. Radičová aj M....

Pozri kto to hovorí pokračuje: I. Radičová aj M. Dzurinda vidia riešenie kritickej situácie v očkovaní

-

Pozri kto to hovorí pokračuje: I. Radičová aj M. Dzurinda vidia riešenie kritickej situácie v očkovaní

Bratislava 29. novembra (TASR) – V aktuálnej pandemickej situácii je dôležité, aby krajinu začala spájať spoločná zodpovednosť a solidarita. „Ak chceme zvládnuť súčasnú kritickú situáciu, vedecké poznatky a odporúčania odborníkov hovoria o očkovaní ako o účinnej ceste,“ uviedli v spoločnej výzve bývalí premiéri Mikuláš Dzurinda a Iveta Radičová, ako aj ďalší predstavitelia politického života.

Pripomínajú, že mnohí s očkovaním váhajú. „Nech sú vaše dôvody akékoľvek, nech ste voličom akýchkoľvek politických strán, či ste ateisti alebo veriaci, Slováci alebo príslušníci národnostných komunít, vážime si každého z vás, kto spoločnú zodpovednosť kladie nad individuálny záujem,“ píše sa vo výzve. Podpísali ju aj Magda Vášáryová, František Mikloško, Béla Bugár, Ivan Mikloš, Štefan Vavrek, Alojz Hlina, Ábel Ravasz, Erik Baláž a Juraj Hipš.

- reklama -

Spoločná zodpovednosť je podľa nich prejavom rešpektu a úcty voči zdravotníkom, učiteľom, ale i ostatným ľuďom. „Zodpovednosť, ktorá znamená počúvať vedcov. Zodpovednosť, ktorá rešpek­tuje odporúčania lekárov, virológov, hygienikov aj epidemiológov. Zodpovednosť, ktorá nezávisí od politických preferencií, náboženského vierovyznania alebo národnosti,“ uvádza sa vo výzve.

Na očkovanie vyzvali cez víkend aj bývalí prezidenti SR Rudolf Schuster, Ivan Gašparovič a Andrej Kiska. V spoločnom stanovisku uviedli, že očkovanie je najúčinnejšia možnosť, ako bojovať s pandémiou.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

3 KOMENTÁRE

  1. Zapredanú vládu tlačí čas. Ich páničkovia im kúpili funkcie a zaplatili milióny za vyčistenie územia od živej sily a stále ešte málo ľudí bolo na eutanázii pomalým očko jedom. Preto elity vytiahli aj týchto svojich bývalých otrokov, ktorých ešte stále platia, na boj proti ľuďom. Lebo depopulačný plán proti preľudneniu sa neplní, tak chcú brutálne tlačiť na vraždenie cez falošné očkovanie, vypúšťanie nových umelých vírusov, otrávené testy, smrtiacu „liečbu“.

  2. Najhoršie je, že táto spodina spoločnosti si o sebe myslí, že sú „osobnosti“. Sú to modly riťolezenia do US prdele. Ale máme aj súčasných a ešte lepších.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás