fbpx
- Reklama -
DomácePozri kto to hovorí pokračuje: I. Radičová aj M....

Pozri kto to hovorí pokračuje: I. Radičová aj M. Dzurinda vidia riešenie kritickej situácie v očkovaní

-

Pozri kto to hovorí pokračuje: I. Radičová aj M. Dzurinda vidia riešenie kritickej situácie v očkovaní

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 29. novembra (TASR) – V aktuálnej pandemickej situácii je dôležité, aby krajinu začala spájať spoločná zodpovednosť a solidarita. „Ak chceme zvládnuť súčasnú kritickú situáciu, vedecké poznatky a odporúčania odborníkov hovoria o očkovaní ako o účinnej ceste,“ uviedli v spoločnej výzve bývalí premiéri Mikuláš Dzurinda a Iveta Radičová, ako aj ďalší predstavitelia politického života.

Pripomínajú, že mnohí s očkovaním váhajú. „Nech sú vaše dôvody akékoľvek, nech ste voličom akýchkoľvek politických strán, či ste ateisti alebo veriaci, Slováci alebo príslušníci národnostných komunít, vážime si každého z vás, kto spoločnú zodpovednosť kladie nad individuálny záujem,“ píše sa vo výzve. Podpísali ju aj Magda Vášáryová, František Mikloško, Béla Bugár, Ivan Mikloš, Štefan Vavrek, Alojz Hlina, Ábel Ravasz, Erik Baláž a Juraj Hipš.

- reklama -

Spoločná zodpovednosť je podľa nich prejavom rešpektu a úcty voči zdravotníkom, učiteľom, ale i ostatným ľuďom. „Zodpovednosť, ktorá znamená počúvať vedcov. Zodpovednosť, ktorá rešpek­tuje odporúčania lekárov, virológov, hygienikov aj epidemiológov. Zodpovednosť, ktorá nezávisí od politických preferencií, náboženského vierovyznania alebo národnosti,“ uvádza sa vo výzve.

Na očkovanie vyzvali cez víkend aj bývalí prezidenti SR Rudolf Schuster, Ivan Gašparovič a Andrej Kiska. V spoločnom stanovisku uviedli, že očkovanie je najúčinnejšia možnosť, ako bojovať s pandémiou.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 COMMENTS

  1. Skorumpovana elita podporujuca kolonialny status Slovenska … vyzyva k novej mantre … ZODPOVEDNOST.

  2. Zapredanú vládu tlačí čas. Ich páničkovia im kúpili funkcie a zaplatili milióny za vyčistenie územia od živej sily a stále ešte málo ľudí bolo na eutanázii pomalým očko jedom. Preto elity vytiahli aj týchto svojich bývalých otrokov, ktorých ešte stále platia, na boj proti ľuďom. Lebo depopulačný plán proti preľudneniu sa neplní, tak chcú brutálne tlačiť na vraždenie cez falošné očkovanie, vypúšťanie nových umelých vírusov, otrávené testy, smrtiacu „liečbu“.

  3. Najhoršie je, že táto spodina spoločnosti si o sebe myslí, že sú „osobnosti“. Sú to modly riťolezenia do US prdele. Ale máme aj súčasných a ešte lepších.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás