fbpx
NázoryPOTVRDENÉ: BUDAJ BOL ŠTB DONÁŠAČOM PRVEJ TRIEDY. BLAHA MU...

POTVRDENÉ: BUDAJ BOL ŠTB DONÁŠAČOM PRVEJ TRIEDY. BLAHA MU NALOŽIL

-

POTVRDENÉ: BUDAJ BOL ŠTB DONÁŠAČOM PRVEJ TRIEDY. BLAHA MU NALOŽIL

JE TO OFICIÁLNE – BUDAJ BOL AGENTOM ŠTB

- reklama -

Ja neviem, čo sú všetci odrazu takí prekvapení – jasné, že Budaj bol eštebák, veď to hovoríme už roky.

 1. Teraz sa odrazu objaví jeho podpis a oficiálne sa preukáže, že donášal a médiá z toho robia škandál – ale tie isté médiá ho roky kryli.
 2. Všetci vedeli, čo je Budaj zač. Nie nadarmo sme ho nazývali krycím menom Domovník.
 3. Každý vedel, aký je to pokrytec a farizej. Po komunistoch vybliakoval, ale sám za bývalého režimu slúžil ŠTB a donášal.
 4. Otázkou je, prečo sa jeho podpis dostal na verejnosť práve teraz. Pár týždňov po tom, čo opustil Matovičovo OĽaNO a chcel ísť do projektu s Hegerom.
 5. Žeby pomsta Matoviča? Toto sú jeho metódy. Spomeňte si, ako vydiera Sulíka. Ako zbieral kompro na Procházku. Ako mafiánsky ničí svojich oponentov.
 6. Je dosť možné, že Matovič Budaja vydieral a teraz, keď sa mu Domovník vzoprel, všetko išlo von. A trnavský mafián sa za rohom rehlí.
 7. Toto odhalenie najviac prezrádza o Matovičovi. Do politiky išiel ako veľký antikomunista a pritom sa obklopil eštebákmi.
 8. Do politiky išiel ako veľký bojovník proti korupcii a sám páchal daňové podvody, robil kšefty s Majským a nechal si mafiánom Petrovom prepierať peniaze… Podvodníček.
 9. Budaj by mal okamžite odstúpiť z funkcie ministra. Nie preto, že bol eštebák. Ale preto, že je pokrytec. S plechovým ksichtom tu roky moralizuje a sám pritom donášal na ľudí.
 10. Ale možno sa Budaj teraz slávnostne postaví a vyhlási sa za hrdinu. Veď dnes je služba spravodajským službám bývalého režimu opäť v móde – pozrite sa na Petra Pavla.
 11. Budúceho českého prezidenta oslavujú kaviarne v Česku i na Slovensku – dojatá Čaputová si išla nohy polámať, aby od bývalého komunistického agenta prevzala v Prahe košieľku.
 12. Možno aj Budaj bude rozdávať košieľky. Domovnícke… Čaputová sa určite poteší. A spolu si aj s Pavlom zanadávajú na zlý socializmus, to bude epické. Setkání agentů po letech.
 13. Budaj nie je jediný, kto tu roky predvádzal ohňostroje pokrytectva. Zoberte si Dostála z SaS, ktorý písal pre Nové Slovo budovateľské články a pritom sa hrá na veľkého antikomunistu.
 14. Leško detto. Raz velkotonážny marxista-leninista, potom velkotonážny liberálny kapitalista. Kiska to isté, Vášáryová to isté… Banda pokrytcov.
 15. Budaj je len tým najsmiešnejším symbolom celej tejto frašky. Čestných komunistov, ktorí verili v lepší svet, celé roky okydávali za to, že tvrdo pracovali a budovali po vojne Slovensko. A tí najbrutálnejší eštebáci, ktorí iba zneužívali režim, sa hrali na hrdinov.

Súdruh Budaj, odstúpte. A už nikdy sa neukazujte na ulici. Opľujú vás jedni aj druhí. Konečne niekto, kto v niečom spojil Slovákov – vami dnes pohŕda doslova celé Slovensko.

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/655

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás