fbpx
- Reklama -
NázoryPoslanec Taraba vyjadril podporu vedcom a lekárom, ktorí čelia...

Poslanec Taraba vyjadril podporu vedcom a lekárom, ktorí čelia inkvizičnej šikane

-

Poslanec Taraba vyjadril podporu vedcom a lekárom, ktorí čelia inkvizičnej šikane

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Úrad nad zdravotnou starostlivosťou začal šikanovať známych slovenských lekárov oznámením, že začína proti nim konanie. Vrchol buzerácie je, že si Lengvarského ministerstvo dovolilo ich mená uverejniť na sociálnej web stránke akoby išlo o preventívny verejný lynč, zastrašovanie a šikanu vedcov. Generál, čo o sebe hovorí že nepoužíval roky mozog, nemá problém likvidovať odbornú povesť vedcov, ktorým gumák sám nesiaha ani po päty.

- reklama -

Plne vyjadrujem podporu pánovi Hrušovskému, Jancovi, Lakotovi a ostatným. Myslím si, že aj títo ľudia by mali zvážiť nakoniec svoj vstup do politiky, pretože to, čo zasiala Čaputová z prezidentského paláca svojimi úvahami o umlčaní každého s čerešničkou na torte ako dá vypnúť internet, už dávno prekročilo hranice akceptovateľného.

Lúza, ktorá je pri moci by všetkých pozatvárala, umlčala, vyhádzala zo zamestnania, vedcov zo škôl, lekárov z nemocníc, ak odmietajú papagájovať ich nevedecké heslo: vakcína je sloboda.

Divím sa Hegerovi, že nezbalí si kufre a nezhasne, pretože v živote by som nerobil predsedu vlády v takomto chorom prostredí zasievania strachu.

O novodobej inkvizícií sme informovali tu:

A tu:

Zdroj:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás