fbpx
NázoryPoslanec Taraba vyjadril podporu vedcom a lekárom, ktorí čelia...

Poslanec Taraba vyjadril podporu vedcom a lekárom, ktorí čelia inkvizičnej šikane

-

Poslanec Taraba vyjadril podporu vedcom a lekárom, ktorí čelia inkvizičnej šikane

Úrad nad zdravotnou starostlivosťou začal šikanovať známych slovenských lekárov oznámením, že začína proti nim konanie. Vrchol buzerácie je, že si Lengvarského ministerstvo dovolilo ich mená uverejniť na sociálnej web stránke akoby išlo o preventívny verejný lynč, zastrašovanie a šikanu vedcov. Generál, čo o sebe hovorí že nepoužíval roky mozog, nemá problém likvidovať odbornú povesť vedcov, ktorým gumák sám nesiaha ani po päty.

Plne vyjadrujem podporu pánovi Hrušovskému, Jancovi, Lakotovi a ostatným. Myslím si, že aj títo ľudia by mali zvážiť nakoniec svoj vstup do politiky, pretože to, čo zasiala Čaputová z prezidentského paláca svojimi úvahami o umlčaní každého s čerešničkou na torte ako dá vypnúť internet, už dávno prekročilo hranice akceptovateľného.

Lúza, ktorá je pri moci by všetkých pozatvárala, umlčala, vyhádzala zo zamestnania, vedcov zo škôl, lekárov z nemocníc, ak odmietajú papagájovať ich nevedecké heslo: vakcína je sloboda.

Divím sa Hegerovi, že nezbalí si kufre a nezhasne, pretože v živote by som nerobil predsedu vlády v takomto chorom prostredí zasievania strachu.

O novodobej inkvizícií sme informovali tu:

A tu:

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás