fbpx
- Reklama -
NázoryPoslanec Šutaj Eštok: DENNÍK N USVEDČENÝ Z KLAMSTVA VOČI...

Poslanec Šutaj Eštok: DENNÍK N USVEDČENÝ Z KLAMSTVA VOČI GENERÁLNEMU PROKURÁTOROVI

-

Poslanec Šutaj Eštok: DENNÍK N USVEDČENÝ Z KLAMSTVA VOČI GENERÁLNEMU PROKURÁTOROVI

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Najvyšší súd Žilinkovi: Nechajte hodnotenie dôkazov na súd, takto sa paragraf 363 nesmie používať. Takýto PR článok Moniky Tódovej dnes zverejnil Denník N.

- reklama -

Pomenujte veci pravým menom pani novinárka. Netvrdí to Najvyšší súd, ale Juraj Kliment, neúspešný kandidát na generálneho prokurátora a manžel odvolanej námestníčky generálneho prokurátora Vladimíry Klimentovej. Dôvody na osobnú pomstu zo strany sudcu Klimenta sú teda minimálne dva.

Sudca Kliment bez akéhokoľvek dôvodu v uznesení, ktorým jeho senát rozhodoval o väzbe obvineného vyjadril obavu z možného použitia § 363 zo strany generálneho prokurátora. Absolútne nedôvodne v nesúvisiacej trestnej veci prezentoval svoje osobné názory, ktorými podlo útočí na generálneho prokurátora. Generálny prokurátor si v minulosti iba plnil svoju zákonnú povinnosť, pretože sa odmietal nečinne prizerať na zneužívanie práva v konkrétnych trestných veciach.

Je evidentné, že sudca Kliment je zjavne z tábora, ktorý uznáva rôzne metódy vyšetrovania v duchu účel svätí prostriedky.

Zdroj:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 COMMENTS

  1. Ja sa len divím, že tej handre ešte nikto na ulici nedal takú po papuli že by sa na mieste dosrala.

  2. Čudujem sa že tejto ľudskú „hnidu“ ešte niekto číta . A denník „N“ eandrtálcov. to je totálna novinárska, pardon „prestitucionálna “ US „ŽUMPA“ . Navrhujem liečiť Múdrosráčom z Vantajm Nextajmoviec.

  3. Žumpa pravda bolí pidtkomunisticky vezni ktorý beháte po slobode stým bolsevickym skurveny m systemom

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás