fbpx
NázoryPoslanec Smeru Kéry pripomenul Pellegrinimu, že nie je pupok...

Poslanec Smeru Kéry pripomenul Pellegrinimu, že nie je pupok sveta a odkiaľ vyšiel

-

Poslanec Smeru Kéry pripomenul Pellegrinimu, že nie je pupok sveta a odkiaľ vyšiel

Marián Kéry: AKO PETER PELLEGRINI ZABÚDA NA SVOJE KORENE

Politiku chcem robiť iným spôsobom, než on. Ak sa nezmeníme, čakajú Slovensko zlé časy…Úprimne? Neviem si ľudsky predstaviť, že by som s ním sedel za jedným stolom v jednej vláde. Svet sa zmenil a Slovensko sa nemôže vracať do doby jeho vládnutia…Nestačí robiť len údržbársku politiku.

Pýtate sa, kto je autorom týchto slov a na koho adresu ich vyslovil? Vychádzalo by vám logicky, že to sa jeden z opozičných politikov takto vyjadril na adresu Matoviča či Hegera? Mýlite sa. Nemôžete byť ďalej od pravdy. Aj takéto slová, ktoré som použil v úvode statusu, povedal v rozhovore pre český týždenník Reflex šéf Hlasu-SD Peter Pellegrini. No neadresoval ich ani Matovičovi, ani Hegerovi, ale Robertovi Ficovi, svojmu bývalému straníckemu šéfovi v Smere-SSD.

Bol to práve Peter Pellegrini, ktorý sa pred pár dňami vyjadril na adresu Moniky Beňovej zo Smeru-SSD, že je u nej zvyknutý na časté menenie názorov. Dodal, že je to vraj typická dvojtvárnosť, ktorú predstavuje Smer-SSD. Už v jednom z predchádzajúcich statusov som sa voči týmto jeho výrokom ohradil, tvrdiac, že to je práve on, kto mení názory ako na bežiacom páse a bažiac po moci, dokáže vo vlastných vyjadreniach poprieť aj svojich prirodzených partnerov.

Čo iné ako učebnicová dvojtvárnosť sú slová, ktoré Peter Pellegrini povedal na adresu Roberta Fica a Smeru? Zabudol príliš skoro, pod koho krídlami sa vypracoval. Rovnako príliš skoro zabudol, kto mu dal šancu a vďaka komu sa stal nakoniec tak predsedom Národnej rady SR, ako aj premiérom. Pýcha mu zakrýva oči, čo by si mali jeho stranícki kolegovia čím skôr všimnúť a upozorniť ho na to.

Zavrhovanie prirodzeného politického partnera a namiesto toho nadbiehanie liberálno-progresivistickej časti politického spektra je pre Pellegriniho a Hlas-SD cesta do slepej uličky. Cesta vo výsledku vedúca k zopakovaniu osudu Rada Procházku a jeho Siete z roku 2016. Spomenuté nadbiehanie je zjavné, svedčí o ňom napríklad aj ďalší citát Petra Pellegriniho zo spomenutého rozhovoru: „Pokiaľ ide o manželstvá párov rovnakého pohlavia, hovorím ži a nechaj žiť. Hlavne nech je každý šťastný.“

Milý Peter, vedz, že my v Smere-SSD nebudeme nikdy súhlasiť s manželstvami párov rovnakého pohlavia. Sme za to, aby sa nezosobášeným párom ľudsky pomohlo, ale inštitúciu manželstva ako výlučného zväzku muža a ženy budeme aj naďalej chrániť. Aj my sme za dôstojný a šťastný život ľudí. Ale sme aj za to, aby sme si vážili dedičstvo našich predkov. Korene, ktoré nás definujú. Manželstvo ako výlučný zväzok muža a ženy k takým koreňom bezpochyby patrí.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img
spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

spot_img

1 Komentár

  1. Pán Kery, radila som Vás medzi slušných, inteligentných a nad vecou schopných politikov. Aj som zvažovala, že by som Vám dala vo voľbách svoj hlas, ale sklamanie je na mojej strane. Nebudem Vás voliť, lebo Vaša komunikácia je už podobná ako ostatných arogantných a nenávistných politikov – proti všem. Veď aj Vy ste tu vládli, ako to všetko dopadlo? Prieskumy ešte neznamenajú nič. S kým by ste chceli ísť do vlády. S Republikou? Tak to je koniec pre mnohých, ktorí Vám dávali šance. Tento komentár je už starý, neviem prečo ho tento portál dáva až teraz. Vieme si domyslieť prečo. Odpudzujete si občanov a možete zle dopadnúť, aj keď tento portál Vám dáva zelenú. Je to moj názor.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás