fbpx
- Reklama -
NázoryPoslanec L. Kamenický využil karanténu kreatívne, namaľoval ďalší obraz,...

Poslanec L. Kamenický využil karanténu kreatívne, namaľoval ďalší obraz, aký by ste mu dali názov?

-

Poslanec L. Kamenický využil karanténu kreatívne, namaľoval ďalší obraz, aký by ste mu dali názov?

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Poslanec Smeru Ladislav Kamenický musel stráviť päť dní v karanténe. V diskusnej relácii sa totiž stretol s poradcom Igora Matoviča, ktorý mal pozitívny PCR test. Zdá sa však, že Kamenický sa počas núteného voľna doma nenudil.

Poslanec Ladislav Kamenický na sociálnej sieti informoval, že svoju karanténu po piatich dňoch ukončil negatívnym PCR testom. Počas núteného voľna však nezaháľal a venoval sa umeniu. „Cez víkend sa mi podarilo namaľovať menšiu abstrakciu v novom štýle (rád experimentujem). Pevne verím, že sa vám bude páčiť,“ napísal k obrazu poslanec.

Nová abstrakcia poslanca Ladislava Kamenického

SúČasťou jeho diela však môžete byť aj vy! A to tak, že mu vymyslíte názov. „Ak vám napadá vhodný názov, napíšte mi ho do komentov. Ak sa mi niektorý názov zapáči, možno ho použijem,“ dodal Kamenický. A ľudia sa naozaj zapájajú s kreatívnymi názvami. 

- reklama -

Niektorým jeho dielo pripadá ako Zmätok mysle, zazneli aj Covidové náplaste či Nádej. Či sa týmito nápadmi nakoniec poslanec inšpiruje, je otázne.

Zdroj: FB Ladislava Kamenického, topky.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás