fbpx
- Reklama -
NázoryPoslanec E. Tomáš reaguje na Kaveckú z OĽaNO

Poslanec E. Tomáš reaguje na Kaveckú z OĽaNO

-

Poslanec E. Tomáš reaguje na Kaveckú z OĽaNO

KONIEC MATOVIČOVHO “PROTIKORUPČNÉHO” HNUTIA OĽaNO !!!

- reklama -

Igor Matovič vytvoril obraz, že jeho hnutie OĽaNO je vraj “protikorupčné”. S týmto imidžom dokonca vyhral posledné parlamentné voľby. Postupné odhalenia však ukazujú, že išlo o ďalší a tentokrát najväčší podvod na ľuďoch.

Aktuálna kauza poslankyne za OĽaNO Moniky Kaveckej nielenže smrdí korupciou na sto honov, ale ak sa podozrenia potvrdia, tak by išlo o zlodejinu na hulváta. Poslankyňu totiž polícia obvinila zo zločinu machinácie pri verejnom obstarávaní, lebo ako starostka obce Kunerad mala najprv prenajať pozemok developerovi a ten potom vo fiktívnej súťaži získal zákazku na výstavbu obecných bytov priamo na spomínanom pozemku. Ako píšem, na hulváta !

S fiktívnymi súťažami majú ľudia blízki hnutiu OĽaNO bohaté skúsenosti. Takýmto spôsobom mal zarobiť advokát Miškovič, ktorý bol “určite len zhodou okolností” úspešný v piatich inštitúciach, ktoré má pod kontrolou OĽaNO. A na každej súťaži, ktorú vyhral sa zúčastnili tie isté firmy …

Veľký priestor na kšefty ponúklo aj neslávne plošné testovanie. Štátny tajomník ministerstva zdravotníctva a nominant OĽaNO Száz prevádzkoval rovno 20 odberných miest (MOM) a zarábal na nich státisíce eur. Čo na tom, že momky schvaľoval jeho rezort, že? Veď na nákupe samotných testoch ryžoval najviac kto ? No predsa trnavská firmička blízka priamo šéfovi Matovičovi.

Doslova “svinsky” škandál sa odohral aj na ministerstve pôdohospodárstva. Rodinná firmička štátneho tajomníka a nominanta OĽaNO Kyseľa dostala dotáciu 4500 eur na jednu sviňu. Pre zdravotníkov, či dôchodcov peniaze nie sú, ale pre rodinné svine áno…

Odídený minister pôdohospodárstva Mičovský vyhlásil, že OĽaNO stratilo protikorupčný étos. Poprvýkrát s predstaviteľom OĽaNO súhlasím. Je koniec.

Zdroj: Facebook poslanca NR SR Erika Tomáša

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás