fbpx
- Reklama -
DomácePoslancovi Ľ. Blahovi vymazal Facebook aj osobný účet

Poslancovi Ľ. Blahovi vymazal Facebook aj osobný účet

-

Poslancovi Ľ. Blahovi vymazal Facebook aj osobný účet

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Ľubošovi Blahovi zablokoval Facebook aj jeho osobný účet. Poslanec Smeru o tom informoval na sociálnej sieti Telegram.

- reklama -

Na svojom súkromnom profile začal Blaha zdieľať svoje názory potom, ako mu Facebook zrušil stránku, ktorá mala vyše 174-tisíc sledovateľov. Dôvodom zrušenia stránky bolo opakované hrubé porušovanie pravidiel sociálnej siete.

Facebook dlhodobo Blahove prehrešky voči pravidlám siete prehliadal, napriek mnohým hláseniam používateľov platformy. Trend sa začal meniť až v uplynulých mesiacoch, keď sieť viackrát proti Blahovi zakročila.

Blaha sa stal prvým slovenským politikom, ktorému Facebook natrvalo zablokoval stránku. Tento krok Facebooku je závažným precedensom pre širšie politické spektrum na Slovensku. Na sieti totiž pôsobí viacero politikov, ktorí ťažia zo šírenia nenávisti a negatívnych emócií.

Zdroj: pravda.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás