fbpx
DomácePOPLACH v dome špeciálneho prokurátora: Nahlásili tam bombu, Lipšic...

POPLACH v dome špeciálneho prokurátora: Nahlásili tam bombu, Lipšic sa ospravedlňoval dokonca aj susedom! (Topky.sk)

-

POPLACH v dome špeciálneho prokurátora: Nahlásili tam bombu, Lipšic sa ospravedlňoval dokonca aj susedom! (Topky.sk)

BRATISLAVA – Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic zverejnil na sociálnej sieti šokujúce stanovisko. Podľa jeho slov mal v dome nahlásenú bombu, čo spôsobilo na ulici, kde prebýva, doslova chaos. Zrejme sa totiž museli predmetnou situáciou zaoberať aj susedia, čo Lipšic vo svojich slovách sám priznáva.

- reklama -

Všetko sa to podľa jeho slov odohralo v piatok ráno. „Dnes ráno som bol zo strany polície informovaný, že v mieste môjho bydliska bola nahlásená výbušnina,“ napísal Lipšic a pokračoval s popisovaním detailov.

Zobudili aj okolitých susedov

Lipšic tvrdí, že následne musel byť celý jeho bytový dom evakuovaný. „Týmto sa ospravedlňujem susedom, ktorí  túto situáciu trpezlivo znášali,“ napísal špeciálny prokurátor.

„Nahlásenie výbušniny môže byť ešte menej agresívny spôsob ventilácie nenávisti, ktorá je podnecovaná vo verejnom priestore. Chcel by som však všetkých vyzvať, aby z útokov na moju osobu vynechali mojich najbližších – moju manželku a moje deti,“ upozornil Lipšic. Ten dodal, že podobné incidenty nijako neovplyvnia to, ako funguje vo vlastnej práci.

Zdroj: Facebook/Daniel Lipšic

Zdroj: Topky.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

2 COMMENTS

  1. ked chodil s kurvou po Prahe nemal na mysli deticky??? Teraz, ked reklamuje a robi si pekne meno su aj deti vhodne, bastard.

  2. Ten potkan si to nahlásil sám na seba. Nepoznáte Hadimršku devčata? Potrebuje sa zviditeľniť, pretože po prepustení Forischa sa mu do riti nezmestí ani zastrúhaný vlas!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás