fbpx
- Reklama -
Zhodnotenie týždňaPokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

Pokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

-

Pokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Hlavnou témou súčasnej politickej sezóny je, že sa všetci vymedzujú voči Smeru – nielen liberálno-progresívna agresívna koalícia Kiska, Truban, Beblavý a spol., ale aj národne a sociálne orientované strany, napríklad ĽS Naše Slovensko. Aká je však pravda? ĽS Naše Slovensko minimálne 4-krát v zásadných hlasovaniach rokovala a hlasovala so Smerom. Najdôležitejšia spolupráca bola pri zmene spôsobu voľby sudcov Ústavného súdu. To bolo absolútne účelové hlasovanie v prospech Roberta Fica rovnako, ako aj neúčasť na voľbe sudcov Ústavného súdu, čím bolo zablokované prvé kolo voľby.

Ako vznikla iniciatíva Blok zmeny? Richard Sulík vie, že mu tečie do topánok, a preto sa chytá aj slamky. Robert Mistrík mal byť líder bloku. Ako vtip dobé, ako realita absurdné. No na druhej strane niet ani veľmi z čoho vyberať. Kiska s Trubanom však bohvieakým výberom nie sú. Samozrejme, že ide len o mimikry, hru na čierneho Petra, ktorý, ako sa zdá, skončil zatiaľ v rukách Kisku.

Vzniká nový žurnalistický projekt ČIERNE NA BIELOM – nová šanca byť mediálnou alternatívou voči mainstreamu.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás