fbpx
- Reklama -
PodcastyPodcast s Robertom Kaliňákom a Ľudovítom Števkom o inštitúte...

Podcast s Robertom Kaliňákom a Ľudovítom Števkom o inštitúte Kajúcnikoch a konci právneho štátu

-

Podcast s Robertom Kaliňákom a Ľudovítom Števkom o inštitúte Kajúcnikoch a konci právneho štátu

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

O inštitúte Kajúcnika (spolupracujúceho) obvineného, praktikách Úradu špeciálnej prokuratúry, Špecializovaného trestného súdu, NAKA a o mnoho ďalších zaujímavých a aktuálnych témach sa dozviete viac v podcaste Romana Michelka s Robertom Kaliňákom a Ľudovítom Števkom:

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 KOMENTÁRE

  1. Zaujímavá debata, Ďakujem.
    Pánovi Michelkovi odporúčam urobiť niečo so zvukom. Pána Kaliňáka nebolo miestami počuť.

  2. Pán Michelko je asi 1000x lepší komentátor ako moderátor. Načo sa p.Števka niečo pýta, keď ho nenechá ani raz dokončiť myšlienku?

  3. Ale, ale, ale. P. Michelko roky tvrdí, že Kaliňák má za ušami a Fico by sa ho mal zbaviť. Na otázku že čo má za ušami odpovedá obkecávaním. A keď je s ním v debate, ani slovom sa ho na žiadnu kauzu nespýta a dokonca mu drží palce.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás