fbpx
REGIÓNYZápadné SlovenskoPeter Jančovič oznámil opätovnú kandidatúru na primátora Piešťan 

Peter Jančovič oznámil opätovnú kandidatúru na primátora Piešťan 

-

Peter Jančovič oznámil opätovnú kandidatúru na primátora Piešťan 

 Piešťany 20. augusta (TASR) – Primátor Piešťan Peter Jančovič oznámil opätovnú kandidatúru na post primátora mesta. Kandidovať bude ako nezávislý, informoval o tom na sociálnej sieti.


      Ako uviedol, chce pokračovať v práci, ktorú v predchádzajúcich štyroch rokoch robil. „Neboli to ľahké roky, lebo sme zažili pandémiu aj ekonomickú a energetickú krízu, a ťažké časy ešte nie sú za nami. Ja sa však cítim pripravený, aby som túto prácu mohol vykonávať ďalej,“ uviedol Jančovič.


      Podľa vlastných slov vníma prácu primátora ako službu pre ľudí. „O mojej nezávislosti hovorí aj to, že si sám financujem kampaň. Na kampaň som vyčlenil 1600 eur, ktoré sú uložené na transparentnom účte. Nie je to veľa, preto ma neočakávajte na žiadnych bilbordoch ani na veľkých reklamných plochách. Ale o tom voľby nie sú,“ doplnil súčasný primátor.

- reklama -


      Okrem Jančoviča prejavil záujem kandidovať na primátora Piešťan aj Tomáš Hudcovič, ktorý v júni začal zbierať podpisy.


      Spojené samosprávne voľby do orgánov miest a obcí a orgánov samosprávnych krajov sa uskutočnia v sobotu 29. októbra. Kandidátne listiny sa môžu podávať do 30. augusta. Volebná kampaň sa už uskutočňuje a skončí sa 48 hodín predo dňom volieb.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás