fbpx
NázoryPellegrini dostal od Fica ďalší náklad: Hlas nechce schôdzu...

Pellegrini dostal od Fica ďalší náklad: Hlas nechce schôdzu o Mig-och

-

Pellegrini dostal od Fica ďalší náklad: Hlas nechce schôdzu o Mig-och

Robert Fico: MILÍ HLASÁCI, CHÁPEM, ŽE KOORDINUJETE SVOJE POSTOJE SO SULÍKOM, KEĎ UŽ S NÍM IDETE VYTVORIŤ VLÁDU. ALE NEHOVORTE, ŽE JE ZBYTOČNÉ ZVOLAŤ SCHÔDZU NA SKORŠÍ JÚNOVÝ TERMÍN VOLIEB. MY CHCEME TÚTO VLÁDU POVALIŤ ČO NAJRÝCHLEJŠIE, NIE S ŇOU SPOLUPRACOVAŤ!

Predseda Hlasu Peter Pellegrini neprestáva prekvapovať. V sobotu jasne vylúčil SMER – SD a Republiku z povolebnej spolupráce a chce vytvoriť vládu s SaS a Progresívnym Slovenskom. A to nás pred pár týždňami žiadal, aby sme súhlasili s pridruženým členstvom Hlasu v Strane európskych socialistov, kde je SMER – SD plnoprávnym členom. Pekný podvod na ľavicovej politike!

Dnes ďalšie prekvapenie. Hlas ani nepotvrdil, ani nevyvrátil vyhlásenie svojho predsedu zo soboty o vylúčení SMERU – SD a Republiky z povolebnej spolupráce. U nich nikto nevie, čo chcú, sú to najväčší alibisti na svete.
A dnes dokonca povedali, že nemá zmysel, aby SMER – SD zvolal mimoriadnu schôdzu NR SR k zmene termínu volieb z 30. septembra na 24. júna, pokiaľ s tým nebude súhlasiť SaS.

Milí Hlasáci, kľudne si koordinujte svoje postoje so SaS, keď už s nimi chcete vytvoriť vládu, ale nepoučujte, čo je zbytočné a čo nie. Našou povinnosťou je vyhnať túto zlú vládu čo najrýchlejšie. My s nimi nechceme zostavovať novú vládu ako Vy.

Zajtra návrh podávame a jeho súčasťou bude aj zákaz darovania stíhačiek Mig-29, lebo je čisto protiústavný. Chápem, že Hlasu takáto schôdza nevyhovuje, lebo tento „mierový“ dar Zelenskému podporujú.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img
spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

spot_img

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás