fbpx
NázoryPčolinský napísal z väzby verejný LIST: Nečakané slová o...

Pčolinský napísal z väzby verejný LIST: Nečakané slová o Lipšicovi a…!

-

Pčolinský napísal z väzby verejný LIST: Nečakané slová o Lipšicovi a…!

Vladimír Pčolinský, ktorý sa nachádza vo väzbe, a ktorého účasť v parlamente odhlasovali poslanci NR SR, sa rozhodol poslať spoza mreží verejný list médiám. V ňom odhaľuje aj výpoveď Petra Tótha, ktorý spomína Daniela Lipšica, Moniku Tódovú aj Petra Košča.

Exšéf Slovenskej informačnej služby Vladimír Pčolinský je aktuálne vo väzbe, pričom toto prezradila jeho právna zástupkyňa. Po dlhých týždňoch a najmä výpovedi Petra Tótha z 1. júna sa však rozhodol prostredníctvom svojej zastupujúcej advokátskej kancelárie poslať médiám verejný list.

Pčolinský v liste podľa Pravdy zdôrazňuje, že Tóth uviedol, že nevie nič o jeho údajných skutkoch, z ktorých je obvinený. Tóth mal vraj zároveň vulgárne nadávať Pčolinského obhajcom, no napriek tomu mu nebola udelená poriadková pokuta. Napokon spomenul aj najzávažnejšie tvrdenia, ktoré majú vyplývať z Tóthovej výpovede týkajúcej sa vedenia KDH z roku 2003.

- reklama -

“Významnejšie však je, že podľa svedka mala existovať organizovaná skupina. Mala byť v zložení ja, Vladimír Pčolinský, Daniel Lipšic, Monika Tódová, Peter Košč a ďalší, ktorí sa v spolupráci s americkou CIA mali podieľať na prenasledovaní svedka Petra Tótha, a taktiež na vyzradení jeho utajenej identity v súdnom konaní,” píše sa vraj v liste. Tóth o spojení týchto mien hovoril na svojom známom blogu už v roku 2018.

Pčolinský sa na záver v liste pozastavuje nad tým, prečo je vo väzbe len on a nie sú tam aj ďalší spomínaní vo výpovedi. “Mám za to, že takýto postup vyšetrovateľa NAKA a dozorujúceho prokurátora je v hrubom rozpore s Dohovorom a judikatúrou Európskeho súdu pre ľudské práva, kedy OČTK majú konať vo väzobných veciach prednostne, urýchlene a s osobitnou starostlivosťou v nadväznosti na Ústavu SR,“ myslí si.

Zdroj: hitky.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

2 KOMENTÁRE

  1. Sorry, ale z tohto akože „verejného listu“ som sa absolútne nič nedozvedel. O čom tára Pčolinský? Neobhajujem jeho kolúznu väzbu, len neviem, že o čom bol ten jeho list.

  2. . asi priveľa vie, tak ho je potrebné aspoň spochybňovať………….. poznal som Vladimíra P. , Jeho otca a ten si svoju „obyčajnú“ robotu zastával logicka a v súlade s princípami OŽP, na rozdielodvtých tzv. idiotov a kecálkov z MŽP zo súčasnosti, robil svoju prách logicky … a mám nutkanie ho aspoň pozdraviť, hoci je v súčasnosti formálne na inej strane barikády. Amen.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás