fbpx
NázoryPavol Gašpar: PREDVOLEBNÝ CIRKUS. Dnes ráno zadržali môjho otca

Pavol Gašpar: PREDVOLEBNÝ CIRKUS. Dnes ráno zadržali môjho otca

-

Pavol Gašpar: PREDVOLEBNÝ CIRKUS. Dnes ráno zadržali môjho otca

Dnes ráno Čurillovci zadržali môjho otca, Tibora Gašpara.

Išlo o zadržanie bez domovej prehliadky, z čoho je jasné, že ide o sólo akciu Lipšicovej ÚŠP a Hamranovej NAKA. Žiadny príčetný sudca by im totiž na takúto „kovbojčinu“ nedal príkaz, a Záleská zrovna po víkende nemôže.

Vyšetrovanie je riadené “podpaľačom” Ďurkom, cez nastrčeného kolegu. Dozor Lipšicovci z ÚŠP. No a jediný dôkaz je 96 výpoveď Slobodníka, v ktorej 13 krát upravil dej.

Takto sa robí predvolebná kampaň v podaní Progresívneho Slovenska. Tu je odpoveď, prečo musel skončiť minister Šimko a policajt Ďurka zostať.

Keď to bude možné poskytneme ďalšie informácie. Bojujeme za právny štát.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Neverím na takúto hlúposť Lipšicovcov! 6 týždňov pred voľbami by to bolo znakom nie podpriemerného, ale hlboko subštandardného IQ (na číslo si netrúfam).

    Byť Ficom, tak si túto akciu na ÚŠP a NAKA v rozklade vďačne kúpim. Gašpar to hravo vydrží aj s úsmevom. Ficov predavač v októbri povýši, ostatní krátko na to poletia do Pezinka v novom procesnom postavení.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás