fbpx
NázoryOzval sa ďalší, ktorému z volieb preplo: Macko sa...

Ozval sa ďalší, ktorému z volieb preplo: Macko sa psychicky zosypal a vypustil zo seba sebaľútosť a nenávisť

-

Ozval sa ďalší, ktorému z volieb preplo: Macko sa psychicky zosypal a vypustil zo seba sebaľútosť a nenávisť

Pavel Macko: Majte mi to za zlé, ale musím.

GP je jedno tupé hovädo, ktoré použilo §363, aby sa následne štát ospravedlnil spriaznenému gaunerovi. Kedy sa GP a prokurátor Greško ospravedlnia mne a synovi? Žilinkovi raz napľujem poriadne do tváre! Za ten trest mi to stojí! 8 rokov čakám na ospravedlnenie! Už 2 a pol roka kryje GP prokurátora Greška a ten si beztrestne behá po svete a možno ničí ďalšie životy! Dokedy sa tu budú rozťahovať, dokedy si budú robiť, čo sa im zachce? Alebo sa mám báť, že mi niekto povolí kolesá na aute alebo dokonca koncentrákov?

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 Komentáre

  1. … macko Ťapka, poslušný natovcom slúžiaci pudlík, sadni, lahni, zostaň a trhaj mocné Rusko na kusy v slovenskom kýbli militantných štváčov a bunkrových vyžratých drístačov je bezostyšno propagovaný čs. fejkovcami z hoaxových mejštrímov prestitútov a veselá figurka majúca v genoch rodovú vlastizradu a opičie vrhnutie fekálnych fantómov v lôžku potomkov rozhazujúcich po ulici vlastné exkrementy v priznanej spovedi.

  2. Najvaecsia mafia je vo Washingtone. Epstein by vam to potvrdil, keby zil. Assange by vam to potvrdil, keby sa k nemu dalo dostat.
    Trump by vam to potvrdil. And so on.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás