fbpx
- Reklama -
DomáceNeváhajte, máte poslednú šancu: MZ rieši naozaj ,,závažné" problémy,...

Neváhajte, máte poslednú šancu: MZ rieši naozaj ,,závažné“ problémy, naháňa ľudí na vírusovú mRNA od Moderny

-

Neváhajte, máte poslednú šancu: MZ rieši naozaj ,,závažné“ problémy, naháňa ľudí na vírusovú mRNA od Moderny

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 6. júla (TASR) – Záujemcovia o očkovanie proti ochoreniu COVID-19 vakcínou Spikevax od výrobcu Moderna sa môžu na prvú dávku zaregistrovať do nedele (10. 7.). Na posilňujúcu dávku do 8. augusta. Upozornilo na to ministerstvo zdravotníctva.

- reklama -

„Vzhľadom na aktuálny záujem o očkovanie touto látkou a jej skladovací reťazec bude možné aplikovať prvú dávku do 29. júla. Ministerstvo v spolupráci s vakcinačnými centrami teda otvára posledné termíny očkovania prvých dávok,“ informovali TASR z rezortu zdravotníctva.

Od 30. júla sa budú môcť vakcínou očkovať len ľudia, ktorí čakajú na druhú dávku, alebo majú záujem o posilňujúcu dávku. „Očkovanie druhými a posilňujúcimi dávkami sa skončí 27. augusta,“ uviedlo ministerstvo. V závere leta očakáva opätovné spustenie registrácie vakcínou Spikevax.

Registrácia na očkovanie je dostupná na stránke www.korona.gov.sk. Záujemcovia o vakcináciu môžu využiť aj termíny bez registrácie, ktoré sú zverejnené a aktualizované na webovej stránke ministerstva zdravotníctva.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. Cize uz po tomto termine sa nebude ockovat? Vdaka bohu.

    Mi to pripomenulo ten vtip: Preco ste neboli na poslednom sneme KSCM? Keby som vedel, ze je posledny, tak by som priniesol aj transparent 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás