fbpx
- Reklama -
NázoryNeskutočné video policajnej brutality v jednom z obchodov v...

Neskutočné video policajnej brutality v jednom z obchodov v Slovenskej republike

-

Neskutočné video policajnej brutality v jednom z obchodov v Slovenskej republike

Ľuboš Blaha k tomu napísal:

PROSÍM, ZDIEĽAJTE! POLICAJNÁ BRUTALITA V PRIAMOM PRENOSE!

Kam preboha ženú Slovensko? Pozrite sa, čo páchajú policajti v obchode. Iba kvôli rúšku.

- reklama -

1. Toto nemajú z vlastnej hlavy. Nasledujú pokyny Hamrana, ktorý ich za takéto brutality odmeňuje. Hecuje ich. Podnecuje nenávisť.

2. A ani Hamran to nemá z vlastnej hlavy. To je len poslušný rotvajler, ktorému zhora zakričali „trhaj“ a on trhá.

3. Zodpovednosť za všetko toto násilie nesie Heger. Bol to on, kto vrieskal, že ľudia bez rúšok sú „grázli“ a „vyvrheli“ a vyzval políciu k tvrdým zásahom.

4. Heger šíri nenávisť voči nezaočkovaným. Nenávisť voči ľuďom s iným názorom. Nenávisť voči Slovákom. A liberálne médiá mu v tom asistujú.

5. Od rána do večera zovšadiaľ počúvame, že za všetko môžu nezaočkovaní. Za smrť, za zavreté reštaurácie, za všetko. Je to číry nezmysel, ale vláda a jej médiá týmto vytvárajú podhubie pre šialenú nenávisť.

6. Výsledkom bude, že policajti nabudúce niekoho možno aj zabijú a liberálna kaviareň mávne rukou – však to bol len „dezolát“. A budú sa smiať, ako sa kedysi v Tretej ríši smiali nad utrpením Židov.

7. Vinná je vláda na čele s Hegerom a Matovičom. Namiesto toho, aby upokojovali slovenskú spoločnosť, oni ju ešte viacej rozoštvávajú a hecujú políciu k použitiu brutálnej sily.

8. Je len otázkou času, kedy sa to vymkne spod kontroly. Vážne sa pýtajme: čo ak pri nejakom brutálnom zásahu policajti niekoho vážne zrania? Za prekliate rúško!

9. Čo ak sa stane to, čo sa napáchali zmagorení policajti Jozefovi Chovancovi v Belgicku? Či Afroameričanovi Floydovi v Amerike? Toto chceme? Sem to ženie Heger s Matovičom?

10. Len si predstavte, že by takto brutálne zasiahli policajti proti Afričanovi či Rómovi! Už by tu o tom všetky médiá písali titulky o policajnej brutalite.

11. Ale keď takto masakrujú Slovákov bez rúšok, tak im kaviarne budú ešte tlieskať. Lebo na životoch nezaočkovaných nezáleží. Pre túto vládu a liberálne médiá sú len „dobytok“, ktorý má „kvičať ako svine na bitúnkoch“.

12. Sú pre nich len „dezoláti“. Nie sú ľudia. Tak ako pre nacistov v Hitlerovom Nemecku neboli ľuďmi Židia či Slovania. Policajná brutalita voči „podľuďom“ nebol problém.

13. Nemecký národ tlieskal – pretože predtým z týchto skupín fašisti urobili podľudí a dezolátov. A presne to isté dnes robí Heger a celá liberálna kaviareň s nezaočkovanými.

14. Ženu spoločnosť k neuveriteľnej nenávisti. Berú ľuďom slobodu a keď sa bránia, ich odpoveďou je policajné násilie. Toto je vizitka, kam dohnala Hegeromatovičova vláda slovenskú spoločnosť – do slepej uličky.

15. Vytráca sa porozumenie, vytráca sa ľudskosť. Žiaden dialóg, žiadna snaha o zmier. Len agresivita, násilie a brutalita. Heger tu buduje apartheid a policajný štát. Priatelia, prosím, šírte toto video z Piešťan.

Zastavme to, kým je čas. Čo ak sa to vymkne z rúk? Čo ak Hegerove gardy niekoho zabijú? Kde má toto koniec? Oni sa už úplne zbláznili!

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 COMMENTS

  1. Dobré ráno, pán Blaha. Kde ste boli doteraz? Toto sa deje všade, nie len v obchodoch. Ani do školy vás nepustia bez oslobodzujucich papierikov a handry na ústach, ani na zdravotnú starostlivosť… Podporili ste napríklad žalobu voči SR na medzinárodný trestný súd, ktorú podali právnici z viacerých štátov?

  2. Takto policajti nemajú právo konať ani keby sa jednalo u zlodeja. A pokiaľ chce niekto tvrdiť, že kládol odpor, tak :
    1. nemali právo požadovať po ňom niečo, čo mu zákon neukladá za povinnosť
    2. jeho odpor bol pasívny – nechcel isť s nimi, lebo sa ničoho nedopustil
    3. Použitie donucovacích prostriedkov bolo tým pádom neopodstatnené
    4. Za legitímne donucovacie prostriedky sa v žiadnom prípade nemôže pokladať kopanie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás