fbpx
DomáceNepozná výšku DPH, nevie čo je HDP, ale vie,...

Nepozná výšku DPH, nevie čo je HDP, ale vie, že Šutaj porušuje zákon

-

Nepozná výšku DPH, nevie čo je HDP, ale vie, že Šutaj porušuje zákon

BRATISLAVA 27. októbra (SITA) – Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) porušuje zákon. Uviedla to poslankyňa Veronika Remišová (Za ľudí) s tým, že ešte nie je vo funkcii ani dva dni a už „na chrapúňa“ a protizákonne pozbavil funkcie policajtov okolo Jána Čurillu. Tí podľa Remišovej nebojácne vyšetrovali korupčné kauzy práve nominantov Smeru. „Na pozbavenie funkcie týchto policajtov, ktorí majú status chránených oznamovateľov, však minister potrebuje súhlas Úradu na ochranu oznamovateľov, ktorý nemá a zrejme ani mať nebude. Minister vnútra, ktorý by mal byť zárukou ochrany práva a zákonnosti už druhý deň po nástupe platné zákony SR ignoruje a porušuje,“ vyhlásila Remišová s tým, že takto začínal mečiarizmus a začína tak aj súčasná vláda. „Únosom štátu, šliapaním po spravodlivosti a porušovaním práva. Je len smutným mementom, že takéto hrubé a protiprávne konanie spustil práve minister Hlasu, strany, ktorú mnohí pasovali do úlohy ‚demokratov‘. Zápas za právny štát a demokraciu práve začína a bude mimoriadne ťažký,“ uzavrela poslankyňa.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Ja sa jej čudujem, že je schopná ešte viac sa znemožňovať svojou odbornosťou a drzosťou. Keby sa pozrela do zrkadla, videla by tam svoju napuchnutú tvár naplnenú nenávisťou, aroganciou a neodbornosťou, ale aj tvár plnú sebadovery a utvrdzovanú svojou nenahraditeľnou osobou pre blaho nás všetkých, hoci ona je už jednou nohou v zahraničí. Asi má aj sklerózu, lebo si napamatá, aká bola „najdoverihodnejšia “ ich vláda, plná plagiátorov, ŠTB a bábkoherečky.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás