fbpx
NázoryNaď šokujúco klame! Mŕtvy Peter Bučka nastúpil za šéfa...

Naď šokujúco klame! Mŕtvy Peter Bučka nastúpil za šéfa Vojenského spravodajstva za 1. vlády Dzurindu

-

Naď šokujúco klame! Mŕtvy Peter Bučka nastúpil za šéfa Vojenského spravodajstva za 1. vlády Dzurindu

Slovenskom prebehla informácia o šokujúcom prípade. V bratislavskom Devíne, v miestnom kameňolome Slovenského vodohospodárskeho podniku údajne našli nehybné telo bývalého riaditeľa Vojenskej spravodajskej služby Petra Bučku. Na mieste sa údajne nachádzal aj špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

Naď sa vyjadril: „S príchodom Mikuláša Dzurindu a nového vetra zahraničnej a bezpečnostnej politiky SR ukončil pán Bučka svoje pôsobenie vo vojenskom spravodajstve. Od tohto momentu neparticipoval na činnosti vojenského spravodajstva vôbec, ale evidovali sme z rôznych informácií, že sa pohybuje v blízkosti skupiny okolo pána Jahnátka a pána Bödöra“.

Skutočnosť je však iná. Nebohý genmjr. Ing. Peter BUČKA nastúpil za šéfa Vojenského spravodajstva testne po nástupe prvej vlády Mikuláša Dzurindu, od 16.11.1998 a zotrval vo funkcii do 31.12.1999 (pozn. 1. vláda M. Dzurindu nastúpila 30.10.1998).

Naďové slová vyznievajú komicky pretože, ak Bučka mal podľa Naďa odísť z Vojenského spravodajstva z dôvodu: „S príchodom Mikuláša Dzurindu a nového vetra zahraničnej a bezpečnostnej politiky SR„, prečo po nástupe vlády Dzurinu, ktorá začala úradovať 30.10.1998, bol Bučka za približne dva týždne na to, menovaný za šéfa Vojenského spravodajstva, keď vraj nezapadal do vízie Dzurindu o „novom vetri zahraničnej a bezpečnostnej politiky SR?

Ďalšou zaujímavou otázkou je, čo na mieste, kde Petra Bučka našli, robí Lipšic…

Zdroje: Wikipedia, valka.cz, vs.mosr.sk, TA3, Veci Verejné

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

5 Komentáre

 1. Ten vševed minister Naď to nevie a ani neoverí kedy u koho gen. Bučka nastúpil, ale to už vie hneď na isto ,že to súvisí s Bodorom a s Ing. Jahnátkom. Hnus.
  My takých máme ministrov a celá Európa politikov (česť výnimkám), ktorí nás zatiahnú aj do vojny za každú cenu, nakoľko o geopolitickom vývoji a histórii vedia presne toľko ako vedel minister Naď o gen. Bučkovi.

 2. A že tí „naši chlapci“ tak neplakali keď dali zabiť generála Lučanského. Údajne sa na to bol pozrieť aj náš „najpopulárnejší vrah vo výkone trestu “ s previerkou NBÚ ? Asi chcel vidieť, ako v budúcnosti dopadne aj on.

 3. Vedel tento pan privela, ale mal v plane cosi odokryt? Niekto kto ma informacie ale je tak dlho mimo sluzby no zaroven tam zasa zacistuje znamy vrah americkej tienovej sily agent Lipšic.
  Hmmmm

 4. vážení, zrejme ak bol menovaný do funkcie dva týždne po nástupe vlády, pričom tá funkcia zďaleka nie je najdôležitejšia v štáte, pri boľševických praktikách a fakte, že ministrom obrany v prvej Dzurindovej vláde bol boľševik, ktorý si na domček zarobil športkovaním kanis, zjavne bol do tejto funkicie nasadený kovaný boľševik, teda bučka 🙂 …
  Keď už Dzurinda mal maličkú kontrolu nad dianím na Slovensku, vymenil ho. Teda cca po roku …

  Ach jaj, ste vy ale boľševický plátok 🙂

 5. Že sa obesil so zaviazanými rukami? To čo ste vypotili?
  Už ozaj máte Slovákov za debilov?

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás