fbpx
- Reklama -
DomáceNa základe podania SMER-u na ÚS, bola zastavená Mikasova...

Na základe podania SMER-u na ÚS, bola zastavená Mikasova vyhláška o karanténe

-

Na základe podania SMER-u na ÚS, bola zastavená Mikasova vyhláška o karanténe

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Informuje na svojom FB Ľuboš Blaha:

VYHRALI SME!

Toto je veľká vec! Podľa mojich informácií Ústavný súd na podnet Smeru pozastavil Mikasovu vyhlášku o karanténe na hraniciach. Náš boj má zmysel!

 1. Celý čas hovoríme, že je to jasná diskriminácia. Slováci sa nedajú deliť na nadľudí a podľudí. Takéto niečo mohlo napadnúť len primitívom ako Matovič, Mikulec, Naď či Mikas.
 2. Oni nielenže zaviedli apartheid na hraniciach v rozpore s ústavou, ale diskriminujú nezaočkovaných ľudí aj v rozpore s nariadením Európskej únie.
 3. Robert Fico dnes upozornil Európsku komisiu na to, že vláda porušuje ľudské práva a bráni vlastným občanom vo vstupe do vlastnej krajiny.
 4. Ničia ľudské životy, likvidujú cestovný ruch… My bojujeme na všetkých frontoch. Za ľudí. Právnymi cestami, v parlamente, legitímne, inteligentne – to je naša cesta.
 5. Krutovláda vie, že sme vzdelaný a pripravený súper. A že na nás nemajú. A tak sa nás snažia kriminalizovať a útočia na nás cez liberálne médiá, ktoré korumpujú cez štátne peniaze.
 6. V SME som sa dnes o sebe dočítal, že som „ozembuch“. Od nedouka, ktorý mi vzdelaním nesiaha ani po podrážky. Až sem klesla akože nezávislá tlač – sme vraj dobytok, ozembuchovia, svine…
 7. V pravicovom .týždni šíria lži, vraj môj otec zomrel preto, lebo sa nakazil na proteste na jeseň. Môj otec bol na vozíku a na žiadnom proteste nebol. Ako môžu takto necitlivo klamať? Neštítia sa ničoho. Ani útokov na rodinu, ani útokov na zosnulých.
 8. Agresívne útočia médiá aj vláda. Minister obrany Naď vrieska, že Európska komisia nás má v Smere za zločincov. Toto napíše minister obrany.
 9. Nielenže tým strápňuje Európsku úniu a jej zastúpenie na Slovensku, ktoré by sa od takýchto lživých obvinení zo strany slovenskej vlády malo okamžite dištancovať.
 10. Ale on sa takto navyše priamo vyhráža opozícii – chlap, čo má pod kontrolou armádu. Pánko zjavne nemá slamu len v topánkach, ale aj v hlave. Aká hanba.
 11. Jediné, čo im zostalo, je zločinec Makó, ktorému neverí ani vlastná matka, že je jej syn. Ak by existovala jednotka nedôveryhodnosti, volala by sa jeden makó.
 12. Firme tohto vagabunda posielajú milióny, aby si vymýšľal nezmysly proti opozícii. A ktovie, ako korumpujú ostatných. Výsledkom je aj smrť Milana Lučanského.
 13. Už nič iné nemajú. Len kriminálnikov, ktorých huckajú proti opozícii. No nezastavia nás. Ďalej budeme bojovať proti fašizácii Slovenska a chrániť občanov pred diskrimináciou.
 14. Na Ústavnom súde je viacero našich podaní. My podávame sťažnosti na Ústavný súd, aby sme chránili ľudí, Čaputová ich tam podáva, aby zarezala referendum. Cítite ten rozdiel?
 15. Po zavedení karantény na hraniciach sme spracovali podnet na Ústavný súd v rekordne rýchlom čase. A vyhrali sme! Vláda dnes dostala takú facku, akú už dlho nie. Zúria. A bude pre nich už len horšie.
- reklama -

Apartheid sme v Smere nateraz odvrátili. Očkovanie nesmie byť povinné! Slovákov sme zachránili! A bojujeme ďalej!

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 KOMENTÁRE

 1. Super…aj je to už zrušené?!!!
  Chcem výsledky že od zajtra si môžem ísť nakúpiť do Hainburgu kvalitnejšie potraviny lebo tu predávajú Slovákom odpad!!!!

 2. Opat ako vždy doteraz bude platit ze Vyhodiš dvermi, vrati sa oknom! Pamatate sa na 1 pokus s cipovaním psov (za vlady Smeru) v roku 2013? Kvoli obrovskej vlne kritiky sa vtedy tiež posrali a zákon stiahli, aby v roku 2017 znovu pretlačili čipovanie, tentokrat ukryte sa prava zvierat.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás