fbpx
- Reklama -
DomáceNa týždeň sa uskutoční až 39 cestných presunov cudzích...

Na týždeň sa uskutoční až 39 cestných presunov cudzích vojsk po našom území

-

Na týždeň sa uskutoční až 39 cestných presunov cudzích vojsk po našom území

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 17. septembra (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na 39 plánovaných cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie SR. Uskutočnia sa v období od 20. do 26. septembra. TASR o tom informovala hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ uviedla hovorkyňa.

V období od 20. do 26. septembra sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Hlohovec – Michalovce, Michalovce – Martin, Michalovce – Nemecká, Nitra – Brezová pod Bradlom a späť, Zemianske Kostoľany – Martin a späť, Sliač – Trenčín, Sklené – Lešť, Nováky – Lešť, Nováky – Sklené, Sklené – Poprad a späť, Zemianske Kostoľany – Nemšová a späť, Nováky – Záhorie, Zemianske Kostoľany – Trebišov, Prešov – Zemianske Kostoľany, Zemianske Kostoľany – Mokraď, Trenčín – Záhorie, Lešť – Martin, ako aj na trase Trenčín – Sliač.

- reklama -

V priebehu budúceho týždňa sa uskutočnia takisto železničné presuny Ozbrojených síl SR, a to na trasách Trebišov – Hlohovec, Sása-Pliešovce – Trebišov, Sása-Pliešovce – Zlatovce a Martin – Sereď.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás