fbpx
- Reklama -
DomáceNa týždeň pôjde 31 cestných presunov cudzích vojsk po...

Na týždeň pôjde 31 cestných presunov cudzích vojsk po našom území

-

Na týždeň pôjde 31 cestných presunov cudzích vojsk po našom území

Bratislava 10. septembra (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na 31 plánovaných cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie SR. Uskutočnia sa v období od 13. do 19. septembra. TASR o tom informovala hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ skonštatovala hovorkyňa.

V danom období sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Sliač – Moldava nad Bodvou, Nitra – Bratislava a späť, Hlohovec – Martin a späť, Nemecká – Nitra, Prešov – Nemecká a späť, Liptovský Mikuláš – Nitra, Trebišov – Slovenské Nové Mesto, v rámci mesta Sereď, Levice – Lešť, Lešť – Rožňava, Lešť – Sereď, Zemianske Kostoľany – Michalovce a späť, Michalovce – Ruskov, Ruskov – Lešť, Sliač – Zemianske Kostoľany a späť, Ruskov – Kamenica nad Cirochou, Kamenica nad Cirochou – Michalovce, Prešov – Košice a späť, Zemianske Kostoľany – Záhorie a späť, ako aj na trase Prešov – Zemianske Kostoľany a späť.

- reklama -

V priebehu budúceho týždňa sa uskutoční tiež železničný presun Ozbrojených síl SR, a to na trase Sereď – Sása-Pliešovce.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás