fbpx
- Reklama -
DomáceNa týždeň nás čaká až 31 cestných presunov cudzích...

Na týždeň nás čaká až 31 cestných presunov cudzích vojsk, farba okresov asi nehrá rolu

-

Na týždeň nás čaká až 31 cestných presunov cudzích vojsk, farba okresov asi nehrá rolu

Bratislava 20. augusta (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na plánovaných 31 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie SR. Uskutočnia sa v období od 23. do 29. augusta. TASR o tom informovala hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ skonštatovala hovorkyňa.

V období od 23. do 29. augusta sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl (OS) SR v rámci Slovenska na trasách Prešov – Trenčín, Ruskov – Sliač, Zemianske Kostoľany – Sliač a späť, Kuchyňa – Martin a späť, Piešťany – Nitra, Prešov – Trebišov a späť, Prešov – Zvolen, Martin – Trebišov, Martin – Moldava nad Bodvou, v rámci mesta Sereď, Zvolen – Prešov, Moldava nad Bodvou – Prešov a späť, Vojenský technický a skúšobný ústav (VTSÚ) Záhorie – Martin, Sereď – Centrum výcviku (CV) Lešť a späť, Nemecká – Martin, Prešov – Nemecká, Bratislava – Kuchyňa, Bratislava – Michalovce, Bratislava – Martin, ako aj na trase Michalovce – Topoľčany.

- reklama -

Počas budúceho týždňa sa uskutočnia aj železničné presuny OS SR, a to na trasách Kuchyňa – Zemianske Kostoľany a späť, Šarišské Lúky – Kuchyňa, Trebišov – Sása-Pliešovce, Zemianske Kostoľany – Vlkanová, ako aj na trase Martin – Sása-Pliešovce.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás