fbpx
- Reklama -
DomáceNa Slovensku jej to tak: Polícia nekontroluje, či chorí...

Na Slovensku jej to tak: Polícia nekontroluje, či chorí neroznášajú vírus, ale či očkovaní, sú očkovaní, hoci aj keď sú možní roznášači vírusu

-

Na Slovensku jej to tak: Polícia nekontroluje, či chorí neroznášajú vírus, ale či očkovaní, sú očkovaní, hoci aj keď sú možní roznášači vírusu

Bratislava 23. novembra (TASR) – Polícia sa v prvé dni zvýšených kontrol zamerala na obchodné strediská po celom Slovensku. Väčšina kontrolovaných osôb nastavené opatrenia dodržiavala. Skonštatoval to na sociálnej sieti dočasne poverený prezident Policajného zboru (PZ) Štefan Hamran. 


      „Bol som aj ja osobne v teréne a bol som príjemne prekvapený, že drvivá väčšina kontrolovaných sa k tomu postavila zodpovedne, mala rúška, dodržiavali pandemické opatrenia, za čo im patrí veľká vďaka,“ uviedol Hamran. 


      Pripomenul, že polícia nerieši všetky porušenia opatrení represiou, snaží sa pôsobiť aj preventívne. „Našli sme aj niekoľko nezodpovedných jedincov, ktorých sme riešili podľa platnej legislatívy,“ dodal Hamran. 

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás